Çarpıcı Bir Sonu Olan 5 Anime
Çarpıcı sonlu animeler kişiyi beklediklerinden öte bi' şekilde ters köşeye düşürür. Bugün sizlere bu animelerin bir kısmını derledim.

3D Kanojo : Real Girl

3D Kanojo : Real Girl

2D kızların hastası olan Tsutsui isimli ağır otaku bir genç okul havuzunun etrafındaki çöpleri temizleme cezası alır. Aynı cezayı alan bir diğer kişi ise güzel görünümlü bir çıtır olan "3D" Iroha'dır. Bu karşılaşmalarından sonra yolları kesişmeye devam edecektir.

 

Aoi Bungaku

Aoi Bungaku

Japon edebiyatından 6 kitabın uyarlamasını içeren bu animede her bir kitap birbirinden çarpıcı sonlara sahip. Ressam olmak isteyen işsiz bir adamdan, Cehennemde cezasını çeken taş kalpli bir suçluya kadar türlü hikayeyi içeriyor.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Prototype oyununun yandan yemişi bu animede, ana karakter Shinichi Izumi sağ koluna sızan bir parazit sonucu doğa üstü bir güce sahip olur. Ancak bu gücün de beraberinde getirdiği konuşan bir sağ kol, ve bu konuşan sağ kolun düşmanları vardır.

Dororo

Dororo

Ulusunun refahı uğruna imparator babası tarafından tüm vücudu şeytanlara adanan Hyakkimaru, mucize eseri hayatta kalır. Ancak işler hayatta kalmasıyla bitmeyecektir. Vücut parçalarını onu adayan ve adananlardan geri almak zorundadır.

Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk evreninde yaşayan bir sokak çocuğunun hikayesi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları