Bandai Namco Pictures, Birdie Wing adlı Orijinal TV Animesini Duyurdu!
2022 yılı için duyurulan anime de Akari Kitō ve Asami Seto, tamamen farklı geçmişlere sahip 2 genç golfçüyü seslendirecek.

 Bandai Namco Pictures, gelecek yıl için Birdie Wing -Golf Girls' Story- adlı yeni bir orijinal golf animesini duyurdu. Şirket, animeyi Eve ve Aoi Amawashi adlı iki genç kadın golfçüye odaklanan bir gençlik hikayesi olarak tanımlamakta. İkili tamamen farklı geçmişler ile zıt oyun stillerine sahipler ve birlikte golf dünyasını sallayacaklar.

 Akari Kitō, Eve karakterini; Asami Seto ise Aoi Amawashi karakterini seslendirecek. Takayuki Inagaki (Desert Punk, Rosario + Vampire, Chio's School Road, Ninja Box) Bandai Namco Pictures için animeye yönetmenlik yapacak ve Yousuke Kuroda (Mobile Suit Gundam 00, My Hero Academia) dizinin senaryosundan sorumlu olacak. Kohmi Hirose ise animenin tema şarkısını seslendirecek. Profesyonel golf koçu ve Gençler Dünya Golf Şampiyonası Japonya takım koçu Tōru Inoue anime için danışmanlık yapacak. Bandai Namco Pictures, Global Golf Media Group ile birlikte animenin yapımcılığını üstlenecek.

 

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları