Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta Light Noveli Anime Oluyor
J-Novel Club tarafından yayınlanan, emekli bir maceracı ve onun üst düzey maceracı kızının öyküsü.

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta (My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank Adventurer)

Yazar MOJIKAKIYA ve illüstratör toi8'in Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta light noveli anime serisine uyarlanıyor. Earth Star Entartainment, anime duyurusunu manga adaptasyonunun altıncı cildinin tanıtım videosunda duyurdu.

 

Manga adaptasyonu Mayıs 2018'de yayınlanmaya başlandı, manganın 6. cildi 11 Kasım'da yayınlandı.

 

Özet

Bir maceracının hayatı her zaman göz alıcı olmaz. Belgrieve, ölümcül bir çatışmada bacağını kaybettikten sonra hayallerinin peşinden gidebileceği bir bacağı olmadığı için emekli olur. Bu emekilik onun için yeni bir hayatın başlangıcıdır. Vahşi doğada şifalı otlar toplarken terkedilmiş bir kız çocuğu bulur, onu yanına alıp kendi kızı gibi yetiştirmeye karar verir. Kıza, Angelina adını verir. Angelina büyür ve babası gibi maceracı olmak ister, başkente gidip üst düzey bir maceracı olur fakat o, ne şöhret ne servet ne de para ister; onun en büyük arzusu babasını yeniden görebilmekten başka bir şey değildir.

   

Kaynak: ANN

 

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları