Campfire Cooking in Another World with My Absurd Skill Anime Uyarlamasını MAPPA Üstlendi
Isekai,Fantastik türündeki yapımın başrolünde Yuuma Uchida var.

MAPPA yaptığı açıklamada, Ren Eguchi ve illüstratör Masa'nın Campfire Cooking in Another World with My Absurd Skill(Tondemo Skill de Isekai Horo Meshi) light novel serisinin bir anime uyarlamasını ürettiğini duyurdu.Anime, Ocak 2023'te Tokyo TV ve diğer kanallarda prömiyer yapacak.

Karakterler:

Mukouda Tsuyoshi - Yuuma Uchida (Jujutsu Kaisen : Megumi)

Fel - Satoshi Hino (Overlord : Momonga

Sui - Hina Kino (Asobi Asobase - Hanako)

 

Hikaye:

Mukouda Tsuyoshi, modern Japonya'da özel biri değildi, bu yüzden bir kılıç ve büyü dünyasına çağrıldığında, hayatının macerasına hazır olduğunu düşündü... Ta ki krallığın onu yanlışlıkla çağırdığını öğrenene kadar.Çağrılan üç kahramandan biri değildi ve aynı zamanda istatistikleri onlarınkine kıyasla gülünçtü.Mukouda "Ah, bu insanlar Kahramanı kullanıp atacak türdenler" diye fark etti ve bu dünyada kendi yolunu çizmeye başladı.Mukouda'nın güvenebileceği tek şey, eşsiz becerisi "Online Supermarket", bu fantastik dünyada modern ürünler satın almasına olanak tanıyan bir beceridir. Dövüş için faydasız ama kartlarını doğru oynarsa rahat bir hayat sürebilir, belki? En azından Mukouda böyle düşünüyor, ancak bu beceriyle satın alınan modern yiyeceklerin bazı saçma etkileri olduğu ortaya çıktı! Böyle bir fantastik dünyaya gülünç derecede lezzetli modern yemekleri getirdiğinde ne olur?

 

Eguchi, noveli 2016 yılında "Shosetsuka ni Naro" web sitesinde yayınlamaya başladı ve Overlap, noveli basılı olarak yayınlıyor.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2022-10-29/campfire-cooking-in-another-world-with-my-absurd-sk
Kaplumbağa best.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları