CollarxMalice Oyununa Anime Geliyor!
Oyun geliştirme şirketi Idea Factory'nin popüler görsel hikâyeli video oyununa 2023'te bir anime filmi geleceği duyuruldu.

2016'da gizem ve romatizm içeren web novel olarak ortaya çıkarılan CollarxMalice 2017'de oyun haline getirilmişti ve sonrasında bir sequel hikayesi ve üç de yan hikayesi oyun olarak piyasaya sürülmüştü. İlk çıkış tarihinden beri hikayesi ile çok sevilen ve popüler olan oyunun animesinin geleceği haberi sevenlerini mutlu etti.

Code Realize, Hakuouki, Sengoku Night Blood gibi animeleştirilmiş oyunların da üretim yeri olan Otomate, kendi Youtube kanalında anime filmi ile ilgili bir video yayınladı.

劇場版「Collar×Malice」 オトメイトパーティー2022 公開特報PV

CollarxMalice oyununun senaryosu şu şekilde:

Bir terör organizasyonunun amansız saldırısı sende ölümcül bir hatıra bıraktı: Hayatını her an yok edebilecek zehirli bir tasma! (Burada oyuna can güvenliğinin olmadığı bir şehirde polis olarak görev yapan Hoshino Ichika isimli bir karakter olarak giriyorsunuz.) Bu tasma X-Day günü gelene kadar senin hareketlerini gözlemleyecek yani artık bir deney parçasısın ve bu tasma hakkında birisi ile konuştuğun an hayatından olabilirsin.

Belli başlı olaylar eşliğinde sana yardım eden beş kişi ile tanışıyorsun. Ancak bu X-Day olayını çözebilmek ve hayatını kurtarabilmek için kime güvenebilirsin?

Oyun karakterlerinin Yuki Kaji, Saito Souma, Namikawa Daisuke gibi tecrübeli seslendirme sanatçıları tarafından seslendirildiğini bilmekteyiz. Bakalım anime kadrosu da aynı olacak mı? 

Faydalı ve eğlenceli içerik üretmeye çalışan birisi...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları