"Demon School'a Hoş Geldiniz, Iruma-kun" Animesi 3. Sezonu 8 Ekim'de Başlıyor!
Osamu Nishi'nin Şeytan Okulu'na Hoş Geldiniz adlı televizyon animesinin resmi Twitter hesabı Iruma-kun (Mairimashita! Iruma-kun) manga Pazartesi günü yaptığı açıklamada, üçüncü sezonun 8 Ekim'de başlayacağını açıkladı. Hesap ayrıca yeni bir görsel sundu:

Sezon, geri dönen ana personel üyelerini içerecek. Makoto Moriwaki, Bandai Namco Pictures'da üçüncü sezonu yönetmek için geri dönüyor ve Kazuyuki Fudeyasu bir kez daha dizi kompozisyonundan sorumlu. Yumiko Hara yeni karakter tasarımcısı olacak. Akimitsu Honma bir kez daha müziği besteliyor.

Üçüncü sezon, yaklaşan bir hasat festivaline hazırlanmak için şeytani bir ormanda malzemeleri toplamak için sınıf arkadaşlarıyla yarışan Iruma'ya odaklanacak.

İlk anime Ekim 2019'da NHK Educational'da yayınlandı ve 23 bölümden oluşuyordu. Crunchyroll, animeyi Japonya'da Welcome to Demon School, Iruma-kun başlığı altında yayınlanırken yayınladı ve ayrıca bir İngilizce dublajı yayınladı. İkinci sezonun prömiyeri Nisan 2021'de yapıldı. Crunchyroll, diziyi; yayınlandığı gibi yayınladı ve Haziran 2021'de İngilizce dublajını yaptı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları