Düşman İblis Ordusuna Katılma Temalı Olan Kahramanlığı Bırakıyorum Fantazi Romanı, 22 Nisan'da Anime Oluyor!
The Faraway Paladins'in Yuu Nobuta'sı, EMT Squared'da Animeyi yönetiyor!

Kadokawa Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Quantum ve Hana Amano'nun I'm Quitting Heroing: Nezt Gig Is at the Demon Queen's Castle (Yūsha, Yamemasu: Tsugi no Shokuba wa Maōjō) fantastik roman serisinin 2022 Nisan'da prömiyer yapacak bir televizyon anime serisine ilham verdiğini duyurdu.

Oyuncu Kadrosu ise şöyle:

Kensho Ono: Leo Demonheart 

Kaede Hondo: Echidna 

Shizuka Itou: Steiner 

Hitomi Ohwada: Lily 

Yumi Uchiyama: Mernes 

Tetsu Inada: Edvard

Yuu Nobuta (High School Fleet, Maesetsu! Opening Act, The Faraway Paladin) baş yönetmen olarak kabul edilirken, Hisashi Ishii (Rainy Cocoa tarafı G, Kuma Kuma Kuma Bear) EMT Squared'da diziyi yönetiyor. Shigeru Murakoshi ise (Zombie Land Saga, to the terkedilmiş Sacred Beasts, The Gymnastics Samurai) dizinin senaryolarından sorumlu. Yuki Nakano da (Yıkıcı Tanrı Yanımda Oturuyor, Kuma Kuma Kuma Ayı) animenin karakterleri tasarlıyor.

Hikaye, bir zamanlar dünyayı bir iblis ordusunun istilasından kurtaran bir kahraman olan Leo'ya odaklanıyor. Ancak daha sonra insanlar tarafından dehşete düşürülüp ve dışlanıyor ve sonunda işsiz kalıyor. Becerilerinin başka yerlerde daha iyi takdir edileceğini hissederek, bir zamanlar savaştığı iblis lordunun ordusuna katılıyor. Şimdi yeni bir çalışma ortamında, Leo yeteneklerini kullanmaya ve çöküşün eşiğindeki iblis ordusunu canlandırmaya çalışıyor.

Kuontamu, hikayeyi Kakuyomu hikaye web sitesinde Ocak 2017'de serileştirmeye başladı. Kadokawa hikayeyi Amano'nun çizimleriyle basılı olarak yayınlıyor ve ilk cildi Aralık 2017'de yayınladı. Dördüncü cilt Ağustos 2020'de çıktı.

Nori Kazato, Mayıs 2018'de Kadokawa'nın Young Ace Up web manga sitesinde romanların bir manga uyarlamasını yayınlamaya başladı. Kadokawa, manganın beşinci cildini 10 Mayıs'ta yayınlamıştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları