Edens Zero'nun 2. Sezonu 2023'te Prömiyer Yapacak
Edens Zero serisinin resmi Twitter hesabı Çarşamba günü animenin ikinci sezonunun 2023'te prömiyer yapacağını açıkladı. Duyuruda ayrıca ikinci sezon için bir teaser görseli de açıklandı.
https://twitter.com/EDENSZERO_PJ/status/1559736779367800832?s=20&t=N2WucsrbRFLTLS1eguoNjA

   İlk sezon Japonya'da Nisan 2021'de gösterime girdi ve 25 bölüm olarak yayınlandı. Gösteri, Ağustos 2021'de Japonya dışında Netflix'te yayınlanmaya başladı.

   Shinji Ishihara (Fairy Tail, Log Horizon) J.C. Staff'da animenin baş yönetmeniydi ve Yushi Suzuki (Fairy Tail 3. sezon bölüm yönetmeni) animeyi yönetti. Suzuki 9 Eylül 2021'de vefat etti. Mitsutaka Hirota (Zoids Wild, Rent-A-Girlfriend) dizinin senaryolarını yönetti ve yazdı ve Yurika Sako (Food Wars! The Third Plate) karakterleri tasarladı.

EDENS ZERO Opening (Clean) | Eden Through the Rough - Takanori Nishikawa | Netflix Anime

   Hiro Mashima (Fairy Tail, Rave Master) mangayı Haziran 2018'de Weekly Shōnen Magazine'de yayınladı. Kodansha Comics, mangayı hem dijital hem de basılı olarak İngilizce olarak yayınlanmakta. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

   Terk edilmiş bir eğlence parkı olan Granbell Kingdom'da Shiki, tüm hayatını makineler arasında geçirdi. Ancak bir gün, Rebecca ve kedi arkadaşı Happy, parkın ön kapılarında belirir. Bu yeni gelenler, bunun Granbell'in yüz yıldır ilk insan teması olduğunu bilmiyorlar! Shiki yeni arkadaşlar edinme yolunda tökezlerken, eski komşuları bir robo isyanı için bir fırsat yakalar…Ve eski vatanı çok tehlikeli hale geldiğinde, Shiki uzay gemilerinde Rebecca ve Happy'e katılmalı ve sınırsız kozmosa kaçmalıdır.

   Manga ayrıca konsollar için bir 3D aksiyon RPG'sine ve mobil cihazlar için yukarıdan aşağıya bir RPG'ye ilham veriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları