"Goodbye, Don Glees" Anime Filminin Kadrosu ve Tanıtımı Yayınlandı!
Natsuki Hanae, Yuuki Kaji, Ayumu Murase; Madhouse'un 2022 filmi Atsuko Ishizuka'da yer alıyor.

Atsuko Ishizuka ve Madhouse'un resmi siteleri orjinal anime filmi "Goodbye, Don Glees" için cuma gününde tanıtım filmini yayınladılar. Tanıtım filminde kadrolar açıklandı.

Image


Kadro ise şöyle:

Roma Kamogawa rolünde Natsuki Hanae

Image

Hokuto "Toto" Mitarai rolünde Yuuki Kaji

Image

Shizuku "Drop" Sakuma rolünde Ayumu Murase

Image

Hikaye Roma ve Toto adındaki iki karakter merkezinde dönüyor. Çocuklar Roma'nın büyürken alışık olmadığı Tokyo'nun kırsal kesimine taşınmasıyla tanışırlar. Toto ile karşılaştıklarında "Don Glees" adlı bir ikili oldular.  Eninde sonunda Toto'nun okul için Tokyo'ya taşınması gerekir ancak lisenin ilk yazının sonlarında tanıştıkları Don onların takımına katılır ve onları "dünyaya yukarıdan bakmaya" davet eder. Roma ve Toto Drop'u takip ettiğinde, bir orman yangınından suçlanırlar ve suçsuz olduklarını kanıtlamak için kayıp insansız bir hava aracını aramaya başlarlar. Bu küçük olay yaşamlarını değiştirip İzlanda'ya kadar uzatan bir olay haline gelir.

Filmin sanat yönetmeni olarak Ayano Okamoto, gösterilirken, sanat düzenleyiciliği rolünde Eiko Tsunadō ve Akihiro Hirasawa görülüyor. Saho Yamane, de katkıda bulunanlar arasında. Harue Ono, renklendirmen olarak yer alıyor. Yūki Kawashita, ise de görüntü düzenleme yönetmeni olarak boy gösteriyor. Shigenori Hirozumi ve Kana Imagaki, 3D yönetmeni olarak yer alıyor. Kashiko Kimura ise düzenleme yapıyor. Yoshiaki Fujisawa ise (No Game, No Life Zero, A Place Beyond the Universe, Revue Starlight) filmin müziğini besteliyor. Ses yönetmenliğini Jin Aketagawa, ses efektlerini ise Tsutomu Ueno üstleniyor.

Animeyi yönetip senaryoyu yazan ise Atsuko Ishizuka (A Place Further Than the Universe, No Game, No Life Zero, The Pet Girl of Sakurasou). Karakterleri tasarlayan ise Akahiro Yoshimatsu (A Place Further Than the Universe, Hunter × Hunter, Trigun). Filmin dağıtım kısmı Kadakowa'da. Film, Kaponya'da 2022'de gösterime girecek.

Film, Ishizuka'nın ilk orijinal anime filmi olacak. Ishizuka, filmi.

İzlanda'da geçeceğini söyleyerek, önceki animesi A Place Better Than the Universe'den "Antarktika'ya ulaştıktan sonra" bir harita açtı ve Antarktika'dan tam karşı tarafına gelecek bir yer aradı. "Avrasya'nın çok batısında, Atlantik'in en uzak noktalarını belirleyen izole bir ada yatıyor." dedi. Hikayenin yaz tatili başlarken yetişkinliğin eşiğinde olan 15 yaşındaki bir çocuğa odaklanacağını sözünü de ekledi. Filmin tanıtım görseli Guðjón Ketilsson'un İzlanda'daki ilk uluslararası telgraf kablosunun açılışının 100. yıldönümünü anan bir telefon kulübesi heykelini gösteriyor gibi görünüyor.

Kaynak: Natalie

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları