Hunter x Hunter Manga Serisi 4 Yıl Aradan Sonra Devam Ediyor!
Manga'nın 37. cildi 4 Kasım'da Japonya'da piyasaya sürülüyor.

   Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisinin resmi Twitter hesabı Salı günü yaptığı açıklamada, Yoshihiro Togashi'nin Hunter X Hunter mangasının 37. kitap cildinin, yaklaşık dört yıl sonra serinin ilk yeni cildinin 4 Kasım'da Japonya'da çıkacağını duyurdu.

   Manganın şu anda derlenmiş bir kitap cildinde henüz yayınlanmamış 10 bölümü (381-390) var.

   Togashi, Mayıs ayında Weekly Shonen Jump dergisinde, bir cilt için tipik bir miktar olan 10 bölümün kaba taslaklarını bitirdiğini yorumladı. Bu 10 bölümden yedi (başlangıçta altı) el yazması bitirdiğini söyledi. O zamandan beri, bölümlerin ilerlemesiyle ilgili alaylarla hesabı güncellemeye devam etti. Bölümlerin ne zaman çıkacağını açıklamadı.

   Manga, Kasım 2018'den beri ara vermişti. Manga, Nisan 2018'de ara verdikten sonra Eylül 2018'de bir önceki aradan geri döndü. Manga daha önce Eylül 2017'de ara vermişti ve Togashi o sırada seriye yıl sonundan önce devam etmeyi planladığını açıklamıştı. Manga daha sonra Ocak 2018'de devam etti. Manga, bunlardan önce çok sayıda ara vermişti.

   Togashi, 1998'de Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisinde mangayı başlattı. Manga, iki televizyon anime dizisine, iki anime filmine ve birkaç orijinal video anime başlığına ilham verdi. Shueisha, Ekim 2018'de manganın 36. derlenmiş kitap cildini yayınladı. Viz Media, 36. cildi Ağustos 2019'da Kuzey Amerika'da yayınladı.

   Manganın ikinci televizyon anime uyarlaması Japonya'da 2011'de prömiyer yaptı ve 148 bölüm sürdü. Son bölüm 2014 yılında prömiyerini yaptı.

   Crunchyroll, diziyi Japonya'da yayınlanırken yayınladı. Seri, Togashi'nin orijinal mangasının hikayesini en başından yeniden anlattı. Hikaye*, Gon Freecs'in babasını bulmak için Avcı olmaya çabalarken ve babasının onu bir bebekken Avcı olmak için terk etmesinin nedenini bulmaya çalışırken gelişiyor.

   *Gon Freecss, macera dolu bir hayat sürdürmek için onu terk eden babasını bulabilmek için Avcı olmak istiyor. Ancak bu o kadar basit değil: Avcı Sınavı'nı katılanların sadece yüz binde biri geçebilir ve bu onun yolculuğundaki ilk engeldir. Avcı Sınavı sırasında Gon, gizemli Killua gibi diğer birçok potansiyel Avcı'yla arkadaş olur; intikam odaklı Kurapika ve doktor olmayı hedefleyen Leorio... Bekleyen bir macera ve tehlike dünyası var ve onu kollarını açarak kucaklayanlar, hepsinin içinden en büyük Avcılar olabilirler!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları