"JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean" Animesinin İkinci Bölümü Sonbaharda Geliyor
Animeden yeni görsel ve video da yayınlandı.

AnimeJapan 2022'de Warner Bros. Japan, Hirohiko Araki'nin JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean mangasına ait anime serisinin 13 ila 24. bölümlerini içeren ikinci bölümünün bu sonbaharda tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Anime aynı zamanda bu yıl içinde Japonya'da televizyon yayınına da başlayacak.

Etkinlikte, serinin yeni görseli ve videosu da yayınlandı.

JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEAN | Official Trailer #2 | Netflix Anime

Netflix'te 12 bölümle 1 Aralık'ta yayınlanmaya başlanan anime, Ocak'ın başından itibaren Japonya'da televizyon yayınına da başlamıştı.

david production, serinin yapımcılığına geri dönerken Kenichi Suzuki, chief yönetmenliği üstleniyor. Toshiyuki Kato (JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable serisinin yönetmeni, Thus Spoke Kishibe Rohan yönetmeni) bu serinin de yönetmeni. Yasuko Kobayashi, önceki animedeki görevi olan seri kompozitörlüğünü bu seride de üstleniyor. Animenin karakter tasarımını ise Masanori Shino (Black LagoonGungraveNo Guns Life) yapıyor. 

Araki'nin JoJo's Bizarre Adventure mangasının altıncı bölümü olan manganın hikâyesi, önceki serilerde kaldığı yerden devam ediyor. Netflix, seriyi şöyle anlatıyor:

Florida, ABD, 2011 Jolyne Cujoh, sevgilisiyle yolda giderken geçirdiği bir kazadan sonra bir tuzağa düşer ve on beş yıl hapis cezasına çarptırılır. Devlet tarafından işletilen maksimum güvenlikli tesis olan Green Dolphin Street Hapishanesi'ne diğer adıyla "the Aquarium"a gönderilir. Çaresizliğin eşiğindeyken, babasından, içinde gizemli bir gücün uyanmasına neden olan bir kolye alır. "Bu dünyada, ölümden daha dehşet verici şeyler vardır ve bu hapishanede olup bitenler, bunlardandır." Jolyne'in karşısına çıkan gizemli bir çocuktan gelen bir mesaj, birbiri ardı sıra yaşanan anlaşılmaz olaylar, babasının ziyarete geldiğinde ona söylediği korkutucu gerçek ve DIO ismi... Jolyne, hapishane denilen bu kaya okyanusundan tamamen kurtulabilecek midir? Joestar ailesi ve DIO arasındaki yüzyıllık çatışmayı sona erdirmek için son savaş başlıyor!

JoJo's Bizarre Adventure mangasının The Stone Ocean arkı 1999'dan 2003'e arasında yayınlanmıştır ve toplam 17 cilttir.

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları