JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean Animesi'nin 3. ve Son Sezonu 1 Aralık'ta Netflix'te Başlıyor
Final bölümü 25-38. bölümlerden oluşmaktadır.

   Netflix Cuma günü, Hirohiko Araki'nin JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean mangasının anime serisinin üçüncü ve son bölümünü 1 Aralık'ta yayınlayacağını duyurdu. Üçüncü bölüm 25-38. bölümlerden oluşacak. Netflix, animenin ilk 12 bölümünü Aralık 2021'de tüm dünyada yayınladı. Dizi ayrıca Ocak ayından itibaren Japonya'da televizyonda yayınlandı ve 12. bölüm 26 Mart'ta yayınlandı.

   13-24. bölümlerden oluşan ikinci bölüm 1 Eylül'de gösterime girdi. Dizi, diğer ağlarda yayınlanmadan önce 7 Ekim'de JST 24:30'da (yani 8 Ekim'de) Tokyo MX'de yayınlanmaya başladı.

   Manga, Araki'nin JoJo's Bizarre Adventure mangasının altıncı bölümüdür ve hikayeyi önceki girişlerden devam ettiriyor. Netflix diziyi şöyle anlatıyor:

   Florida, U.S.A, 2011 Jolyne Cujoh, sevgilisiyle yoldayken geçirdiği bir kazadan sonra bir tuzağa düşer ve on beş yıl hapis cezasına çarptırılır. Devlet tarafından işletilen maksimum güvenlikli ıslah tesisi Green Dolphin Street Hapishanesine -diğer adıyla "Akvaryum"a gönderilir. Çaresizliğin eşiğinde, babasından içinde gizemli bir gücün uyanmasına neden olan bir kolye alır. "Bu dünyada ölümden daha korkunç şeyler var ve bu hapishanede olanlar kesinlikle onlardan biri." Jolyne'in karşısına çıkan gizemli bir çocuktan gelen bir mesaj, peş peşe yaşanan anlaşılmaz olaylar, babasının, ziyarete geldiğinde ona söylediği korkunç gerçek ve DIO ismi... Jolyne sonunda bu taştan kurtulacak mı? Okyanusa hapishane mi diyorlar? Joestar ailesi ve DIO arasındaki asırlık kaçınılmaz çatışmaları sona erdirmek için son savaş başlıyor!

JoJo's Bizarre Adventure mangasının Stone Ocean arcı, 1999'dan 2003'e kadar sürdü ve toplam manganın 64 ile 80 ciltlerinden oluşan 17 ciltten oluşuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

1 comment

MrVodqa
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

sonunda be 12-24 beklerken zaten içimiz soldu bu en azından 1.5 ay sonra geliyor

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları