Ken Wakui'nin Tokyo Revengers Mangası 5 Bölüm Sonrasında Sona Eriyor
Mart 2017'den beri Kodansha's Weekly Shōnen Magazine'de serileştirildi. Liden Films tarafından bir anime televizyon dizisi uyarlaması olarak Nisan-Eylül 2021 arasında yayınlandı.

   Kodansha's Weekly Shōnen Magazine'in bu yılki 47. sayısı Çarşamba günü Ken Wakui'nin Tokyo Revengers mangasının beş bölüm sonrasında sona ereceğini açıkladı. Herhangi bir gecikme olmazsa, manga 16 Kasım'da sona erecek. Dergi geçen hafta manganın son yayının zirvesine doğru ilerlediğini duyurdu. Manga, Haziran 2021'de son yayına girdi.

   Wakui mangayı Mart 2017'de Weekly Shōnen Magazine'de başlattı. Kodansha, manganın 29. derlenmiş kitap cildini 17 Ağustos'ta yayınladı ve 30. cildi 17 Kasım'da yayınlayacak.

   Kodansha USA Publishing, mangayı İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

   Haberleri izleyen Takemichi Hanagaki, ortaokuldaki kız arkadaşı Hinata Tachibana'nın öldüğünü öğrenir. Sahip olduğu tek kız arkadaşı Tokyo Manji Çetesi olarak bilinen kötü bir grup tarafından öldürüldü. İnce duvarlı berbat bir dairede yaşıyor ve altı yaşındaki genç patronu ona bir aptal gibi davranıyor. Artı, o tam ve tam bir bakir… En dipteki yaşamının zirvesindeyken, aniden on iki yıl ortaokul günlerine geri döner! Hinata'yı kurtarmak ve kaçarak geçirdiği hayatı değiştirmek için umutsuz yarı zamanlı Takemichi, Kanto'nun en uğursuz suçlu çetesinin zirvesini hedeflemelidir!

 

  Manganın televizyon anime uyarlamasının prömiyeri Nisan 2021'de yapıldı. Crunchyroll, animeyi Japonya'da yayınlanırken yayınladı. Animenin "Seiya Kessen" arcı ocak ayında prömiyer yapacak.

   Manga, Temmuz 2021'de vizyona giren bir live-action filmine ilham kaynağı oldu. Filmin Japonya'da Ekim 2020'de vizyona girmesi planlanıyordu, ancak Japonya'da COVID-19'un yayılmasının etkileri nedeniyle 2021'e ertelendi. Devam filmi canlı aksiyon filmi olacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları