Kingdom Animesinin 2024 Ocak Ayında 5.Sezonu Geliyor
Yasuhisa Hara'nın Kingdom mangasının anime'sinin resmi web sitesi Pazar günü yaptığı açıklamada, beşinci sezonun Ocak 2024'te prömiyerini yapacağını duyurdu.

Yasuhisa Hara'nın Kingdom mangasının anime'sinin resmi web sitesi Pazar günü yaptığı açıklamada, beşinci sezonun Ocak 2024'te prömiyerini yapacağını duyurdu. Web sitesi ayrıca bir teaser video ve görsel sundu:

               

                 

Dördüncü sezonun prömiyeri Nisan ayında NHK General'de gerçekleşti. Crunchyroll, anime'yi yayınlandığı anda yayınlıyor.

İlk sezonun prömiyeri 2012'de, ikinci sezonun prömiyeri ise 2013'te gerçekleşti. Funimation, her iki diziyi de Kuzey Amerika'da yayınladı ve her iki anime sezonu da 2016'da DVD'de şeklinde yayınladı. Üçüncü sezonun prömiyeri Nisan 2020'de gerçekleşti. Anime, COVID-19 nedeniyle dört bölümden sonra ara verdi, ancak daha sonra Nisan 2021'de yayınlanmaya devam etti. Anime, ilk bölümden itibaren tekrar yayınlanmaya başladı. Funimation, anime'yi Japonya'da yayınlandığı anda yayınladı.

Yasuhisa Hara'nın tarihi mangası köle çoçuk Xin'e ve hayali olan Qin hanedanlığı için büyük bir genaral olma konusuna odaklanıyor. Xin, Çin'i birleştirme arzusunu paylaşan genç Qin kralı Ying Zheng'in devlet içinde iktidara gelmesine yardım eder. Xin, Yedi Muhalif Devleti yenebilecek bir ordunun üstün komutanı olmak için elinden geleni yapıyor.

Rekor kıran manga 2006 yılında Shueisha'nın Haftalık Young Jump dergisinde yayınlandı.

Kaynak: ANN

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları