Mashle: Magic and Muscles Mangasının Tamamına Anime Geliyor!
Weekly Shounen Jump'ın beğenilerek takip edilen, Koumoto Hajime'nin serisi Mashle: Magic and Muscles'a anime geleceği duyuruldu.

2020'de yayınlanmaya başlayan komedi, aksiyon, okul, büyü türündeki seri geçtiğimiz günlerde 12. cildi ile final arca girmişti.

Serinin sonlanacağı haberinden sonra 2023'te animesinin geleceğine dair dedikodular mevcuttu. Anime Expo'da bu haber doğrulandı. Aniplex'in üstlendiği serinin kadrosu henüz belli değil.

Ülkemizde de beğenilerek okunan serinin bilmeyenler için konusu şu şekilde:

Mash, The Büyüye Tokat Atan Velet :D Mob Psycho 100'ün Kageyama Shigeo'su gibi saçı olan bir çocuğun One Punch Man Saitama'sı kadar güçlü olduğunu ve Harry Potter dünyasında yaşadığını ve büyüye tokat atabildiğini düşünün :D 

 

Resmi konusuna gelecek olursak:

Büyü ile dolu bir dünya... Mash Vandead bir ormanın derinliklerinde babası ile birlikte huzurlu bir şekilde yaşayan genç bir çocuktur. Ancak diğer insanlar gibi büyü yapamamaktadır. Ne var ki fiziksel güçleri sebebi ile büyüye de ihtiyaç duymamaktadır.

Bu dünyada büyü kullanamayan insanlar lanetli gibi görülmektedir. Mash, bir takım olaylar sonucu bu durumu değiştirmek için toplumda üst düzey birisi olması gerektiğine karar verir. Bu yol da prestijli bir büyü okulundan mezun olmaktan geçtiği için Mash, "büyü yapıyormuş gibi çek pampa" mantığı ile bu okula girer. Hikaye Mash ve orada tanıştığı arkadaşlarının maceralarını anlatır.

 

Weekly Shounen Jump'ın SpyxFamily, Mashle: Magic and Muscles gibi sevilen serilerine anime gelmesi sizleri de sevindiriyor mu? Başka hangi Shounen Jump mangalarına anime gelmesini isterdiniz?

Editör özellikle Sakamoto Days'a isterdi :D

Faydalı ve eğlenceli içerik üretmeye çalışan birisi...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

1 comment

elricc12
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

mashle ı da merak ediyorum ama artık dandadan a anime gelsin

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları