My Happy Marriage Novelinin Anime Uyarlaması Geliyor
Oyuncu, personel, anime tanıtımı ve görselleri açıklandı.


Yazar Akumi Agitogi ve illüstratör Tsukiho Tsukioka'nın My Happy Marriage (Watashi no Shiawase na Kekkon) adlı hafif roman serisinin, televizyon anime uyarlaması yapılıyor. Salı günü resmi internet sitesi açıldı ve tanıtım videosu, görseli yayınlandı. Ayrıca oyuncu kadrosu ve kadrosu açıklandı.Kadro üyeleri (soldan sağa):


Agitogi ve Tsukioka, roman serisini Ocak 2019'da başlattı. Romanların beşinci cildi 2021'de Temmuz ayında gönderildi. Yen Press, hafif romanı lisansladı ve hikayeyi  şöyle anlatıyor:


´Soylu bir ailede doğan Miyo, üvey annesi tarafından büyütülür ve önceki nişanlılarının, nişanlanmalarına üç gün kala kalpsiz bir asker olan Kiyoka ile evlenir. Geri dönecek  evi olmayan Miyo, kayalık girişlerine rağmen yavaş yavaş soğuk ve solgun gelecekteki kocasına kalbini açmaya başlar... Bu onun gerçek aşkı ve mutluluğu bulma şansı olabilir.´

Manga, 2018´in Aralık ayında Square Enix'in Gangan Online web sitesindende yayınlandı. Manga'nın üçüncü derlenmiş cildi 12 Ekim'de Japonya'ya nakledildi. Square Enix Manga & Books, Agitogi, Tsukioka ve Rito Kohsaka'nın hafif roman serisinin My Happy Marriage manga uyarlamasını lisansladı.
21 Haziran'da hem dijital hem de basım olarak piyasaya sürülecek.

kaynak: My Happy Marraige anime websitesi, Comic Natalie, animenewsnetwork
I’m not afraid of death. I’m an old physicist. I’m afraid of time.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları