NieR: Automata Ver 1.1a Animesinin Kısa Tanıtım Videosu, Pascal'ın Görsel Tanıtımı
Aoi Yūki, Ocak ayında prömiyeri yapılacak olan anime karakterini seslendiriyor.

Square Enix ve Platinum Games'in NieR: Automata aksiyon rol yapma oyununun televizyon anime uyarlaması olan NieR: Automata Ver 1.1a'nın resmi web sitesi, Pazar günü Aoi Yūki tarafından seslendirilen Pascal karakterini vurgulayan kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Web site ayrıca karakter için bir görsel yayınladı.

 

Animenin prömiyeri Ocak 2023'te yapılacak ve oyuncuları:

  • Yui Ishikawa 2B olarak
  • Natsuki Hanae 9S olarak
  • Hiroki Yasumoto Pod 042 olarak
  • Kaoru Akiyama Pod 153 olarak
  • Chiaki Kanou Komutan olarak
  • Keiko Isobe Operatör 60 olarak
  • Meari Hatsumi Operatör 210 olarak

 

Animeyi A-1 Pictures'dan Ryouji Masuyama(BlendS, Hello Ego!) yönetiyor. Masuyama aynı zamanda oyunun orjinal yazarı Yokō Tarō'nın yanı sıra animenin derlemesinden sorumlu. Jun Nakai, karakterleri tasarlıyor ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor. MONACA müziği besteliyor.

Square Enix oyunun hikayesini şöyle anlatıyor:

NieR: Automata, android 2B, 9S ve A2'nin hikayesini ve güçlü makinelerin istila ettiği makine odaklı distopyayı geri alma savaşlarını anlatıyor.

İnsanlık, başka bir dünyadan gelen mekanik varlıklar tarafından Dünya'dan sürüldü. İnsan direnişi gezegeni geri almak için son bir çaba olarak işgalcileri yok etmek için bir android asker gücü gönderir. Şimdi, makineler ve androidler arasında bir savaş alevleniyor... Yakında dünyanın uzun zamandır unutulmuş bir gerçeğini ortaya çıkarabilecek bir savaş.

NieR: Automata oyunu Şubat 2017'de Japonya'da PlayStation 4 için, ardından Mart 2017'de Kuzey Amerika ve Avrupa için gönderdi. Square Enix ayrıca oyunu Mart 2017'de Steam üzerinden PC'de ve Haziran 2018'de Xbox One'da yayınladı. Oyun 6 Ekim'de Nintendo Switch'te yayınlandı. Oyun, 6 milyonun üzerinde satılan ve dijital indirme satış sayısına sahip.

Kaynak: ANN

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları