Pony Canyon Tarafında Orijinal Anime Turkey! Duyuruldu
'Ippon' Again'den Airi Takekawa, Nagano Eyaletinden 5 kız tasarlıyor

Perşembe günü Tatsunoko Production'ın nispeten yeni şirketi Bakken Record ve Pony Canyon orijinal anime Turkey!'i duyurmak için bir web sitesi açtı. Web sitesi ayrıca animenin teaser görselini ve kadrosunu da yayınladı:

spacer.gif

Nagano Eyaletindeki Chikuma Şehrinde geçen anime, bir tren istasyonu platformundaki beş liseli kızın görselini şu sloganla anlatıyor: "Bizim hikayemiz, sadece eğlence için anlatılamaz."

Naomi Hiruta (live action Seiho Boys' High School!, A Devil and Her Love Song) animenin senaryosunu yazıyor ve Airi Takekawa ("Ippon" Again!) karakterleri tasarlıyor. Pony Canyon müzik prodüksiyonundan, Bakken Record ise animasyondan sorumlu.

30 ve 31 Aralık tarihlerinde Tokyo Big Sight alanında Comic Market 101'de "Nagano Prefecture's Chikuma City x Original Anime Turkey!" standı olacak. Stand personeli, kayısı aroması (Chikuma Şehrinin yerel bir spesiyalitesi) kokulu, karakter tasarımlarına ait sınırlı sayıda baskı dağıtacak.

Bakken Record, daha önce Boku ga Aishita Subete no Kimi e, "Ippon" Again!, and Joran: The Princess of Snow and Blood gibi animeler üretti. Pony Canyon, Attack on Titan, Fairy Tail ve K-ON gibi animelerin prodüksiyonu ve müziği üzerinde işbirliği yapmasıyla tanınıyor.

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları