Record of Ragnarok II Animesi 3. Tanıtım Videosunu Yayınladı
Record of Ragnarok II, diğer adıyla Shumatsu no Walküre, 2. sezon için 3. Tanıtım videosunu yayınladı.

Shinya Umemura, Ajichika ve Takumi Fukui'nin Record of Ragnarok (Shumatsu no Walküre) mangasının 2. sezon animesi " Record of Ragnarok II" için ilk bölüm 14 Nisan'da Japonya televizyonlarında yayınlanacak. Animenin resmi Twitter hesabı, ilk bölüm için 3. tanıtım videosunu yayınladı. Videoda Masatoshi Ono'nun kapanış tema şarkısı "İnori" (Dua) yer alıyor.   

https://www.animenewsnetwork.com/news/2023-03-24/record-of-ragnarok-ii-anime-streams-3rd-promo-video

Ayrıca Cartoon Network, Warner Bros'un 100. yıldönümünü anmak için, ilk sezonun tamamını Japonya'da 3 Nisandan itibaren yayınlayacak. 

Animenin ilk 10 bölümü Netflix'te 26 Ocak'ta yayınlandı ve kalan 5 bölümü ise bu yıl ilerleyen zamanlarda gösterime girecek. 

Onegai My Melody Yu & Ai, Gekijoban PriPara: Mi~nna de Kagayake! Kirarin Star Live yapımlarıyla bilinen Masao Ookubo, Graphinica ve Yumeta Şirketi'nde 2. sezonu yönetmek üzere geri dönüyor. Kazuyuki Fudeyasu (Bungo Stray Dogs Wan!, By the Grace of the Gods), Yuka Yamada'yla birlikte, serinin kompozisyonuyla tekrar ilgileniyor. Masaki Sato karakter tasarımı için geri dönüyor ve Yasuharu Takanashi (Fairy Tail, Boruto: Naruto Next Generations) müziği bestelemek için geri dönüyor. Yasunori Ebina (Naruto) tekrar ses yönetimiyle ilgilenecek. 

İlk sezon, 2021 haziran ayında Netflix'te dünya çapında özel olarak yayınlandı. Warner Bros. Japan animeyi şöyle anlatıyor:

7 milyon yıllık İnsan Medeniyeti sona eriyor... Her 1000 yılda bir, dünyanın tüm Tanrıları "İnsanlığın Kurtuluş Konferansı"na katılmak için cennette toplanır. Tüm Tanrılar, geçmişteki aptalca eylemlerinden dolayı insanlığı tamamen sona erdirmek üzere anlaşırlar, fakat son hüküm verilmeden önce Brunhild, 13 Valkyrie kız kardeşlerin en büyüğü, bir itirazda bulunur:

"Olayları ilginçleştirmek için, neden insanları test etmiyoruz ki?"

Brunhild'in önerisi, Tanrıların ve İnsanların son mücadelesi olarak bilinen "Ragnarok"un yapılmasıydı; dünyanın bütün Tanrıları ve tüm insanlık tarihinin şampiyonları birebir mücadele edecekti. 13 savaştan 7'sini kazanan ilk takım galip olacak. 

İnsanların Tanrılara karşı kazanması neredeyse imkansız görünüyor. Tanrılar onlarla alay etse de Brunhild kışkırtmayı daha da ileri götürür. 

"Ne oldu korktunuz mu yoksa?" 

Bu, Tanrıların sinirlerine dokunur ve öneriyi öfkeyle kabul ederler. Bu nedenle, Brunhild ve onun kız kardeşleri insanlık tarihindeki en güçlü 13 şampiyonu seçmek zorundadır. 

İnsanlık Tanrıları aşarak, nihai sonu durdurabilir miydi?

Cennet ile yeryüzü arasındaki eskatolojik savaşlar nihayet başlıyor!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları