SPY x FAMILY Animesine 2.sezon ve Film geliyor.
Tatsuya Endo'nun manga serisi spy x family, türkçeye çevriliyor.

Geçtiğimiz hafta yapılan Jump Festa 2023 etkinliğinde tv animesinin 2.sezonunun şu an yapılma aşamasında olduğu ve yanında bir SPY x FAMILY filminin geldiğini duyurdu. Yeni sezon ve film 2023’te vizyona çıkacak.

 

Serinin yaratıcısı Tatsuya Endo film için hatıra görseli yayınladı.

 

SPY x FAMILY movie


Gerekli şeyler yayınevi cuma günü yaptığı yayında Chainsaw man ve Spy x family serilerinin türkçeye çevrileceğini duyurdu.

Serinin konusu:

Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı "Alacakaranlık" olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve "Dikenli Prenses" olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır.(turkanime)

19 yaşında hititoloji öğrencisi ama ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları