The Great Clerit Novel ve Mangası Animeye Uyarlanıyor!
Bir isekai hikayesi olan Seija Musou: Salaryman, Isekai de Ikinokoru Tame ni Ayumu Michi noveline anime geleceği hikayenin mangakasının özel hesabından paylaştığı çizimle duyuruldu.

Ağustos 2016'da yayınlanmaya başlanan Seija Musou: Salaryman, Isekai de Ikinokoru Tame ni Ayumu Michi novelinin orijinal hikayesi Broccoli Lion'a ait. Serinin daha sonra Ocak 2017'de Akikaze Hiiro tarafından The Great Cleric adında mangası da çizilmeye başlanmıştı.

Akikaze Sensei kendi hesabından serinin animesinin geleceğini duyurup kutlama şerefine bir çizim paylaştı. Yine benzer zamanda novelin cover artlarını çizen ve karakter tasarımından sorumlu olan sime de kendi çizimi ile haberi kutladı.

 

Serinin konusu şu şekilde:

Bir gün, Dünya'nın Kader Tanrısı ile Galdardia'nın Baş Tanrısı iddiaya girdiler. İddiayı Kader Tanrısı kaybetti ve Galdardia'nın Baş Tansırına 10 adet sıradan ruh vermek zorunda kaldı. Baş Tanrı bu 10 ruha yeni özellikler verdi. Bu on ruhtan birisi de ölümle olan kaderi ile savaşan orta halli bir ofis çalışanı idi. Peki bundan sonra ne olacaktı? Bunu ne tanrılar ne de serinin yazarı biliyordu...

 

Seri hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız. Güncel anime ve manga haberleri almak için;

https://www.instagram.com/animelernet/ 

Faydalı ve eğlenceli içerik üretmeye çalışan birisi...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları