Bu Bahar Kalbinizi Çalacak 9 Romantik Anime
Kalplerimizde çiçek açtıracak romantik-komedi ve ciddili aşk hikayeleri, 2018'in baharında kalplerimizi çalacak. Gelecek olan bu animeler yüzünden baygınlık geçireceksiniz, hazır olun!

Wotaku ni Koi wa Muzukashii (Wotakoi: Love is Hard for Otaku)

Stüdyo: A-1 Pictures

Tür: Romantik-Komedi

Çıkış Tarihi: 13 Nisan

Kısaca Konusu: Aynı şirkette çalıştıklarını keşfettikten sonra, ortaokuldan beri ilk defa karşılaşan bir oyun çılgını olan otaku ve fujoshi buluşuyor. Bazı iş sonrası arkadaşlarla toplu içmelerden sonra yalnız buluşmaya başlarlar, ancak ikisi için bu mükemmel bir ilişki olacak mı?

Karakterleri yakından tanımak isterseniz buraya tıklayın.^^

Devils' Line

Stüdyo: Platinum Vision

Tür: Aksiyon, Dram, Romantizm, Supernatural

Çıkış Tarihi: 7 Nisan

Kısaca Konusu: Üniversite öğrencisi olan Tsukasa, insanların arasına kolaylıkla karışabilen birçok vampirden biri olan bir şeytanın saldırısına uğruyor. Ancak yarı vampir olan ve Tokyo'daki şeytanlarla ilgili suç konularında uzman bir polis ekibine üye olan Anzai tarafından kurtarılıyor. Bu olaydan sonra Anzai, Tsukasa'yı korumaya devam ediyor.  Ancak aralarında, insan kanını asla içmeyeceği kuralını bozacak bir bağ oluşmaya başlıyor ve Anzai bundan endişe duymaktadır.

Tada-kun w Koi wo Shinai (Tada-kun Does Not Fall in Love)

Stüdyo: Doga Kobo

Tür: Romantik-Komedi

Çıkış Tarihi: 5 Nisan

Kısaca Konusu: Şu ana kadar aşkı hiç tatmamış Mitsuyoshi Tada, bir gün etraftaki kiraz çiçeklerinin resmini çekerken okuluna Luxenbourg'tan transfer olan Teresa Wagner ile karşılaşır. Japonya'ya geldiğinde seyehat rehberinin yanından ayrılınca kaybolan kızımıza Mitsuyoshi yardım eder ve onu büyükbabasının kahve dükkanına götürür.

Karakterleri daha yakından tanımak isterseniz buraya tıklayın.^^

3D Kanojo: Real Girl

Stüdyo: Hoods Entertainment

Tür: Romantik-Komedi

Çıkış Tarihi: 4 Nisan

Kısaca Konusu: Hikari Tsutsui (a.k.a "Tsuttsun") hayatı anime ve video oyunlarıyla dolu lise öğrencisidir. Bir gün, şık, şımarık ve erkeklerle kolaylıkla yakınlaşan Iroha ile karşılaşır. Çok az arkadaşı olan ve kendi dünyasında yaşayan Tsuttsun, kendine güvenen Iroha'a aşık olur  ... ve bütün dünyası altüst olur. İlk kez ilişki yaşayan bir oğlanın garip ve saf aşk hikayesi.

Akkun to Kanojo

Stüdyo: Yumeta Company

Tür: Romantik-Komedi

Çıkış Tarihi: 6 Nisan

Kısaca Konusu: Son derece tsundere karakterli olan Kagari Atsuhiro (Akkun) ve onun kız arkadaşı Katagiri Non (Nontan)'un günlük olaylarını anlatmaktadır. Akkun'un Nontan'a karşı tutumu çok serttir fakat ona sırılsıklam aşıktır. Stalker gibi takip etmeyi ve Nontan'ın konuşmalarına kulak misafiri olmayı kendisine alışkanlık edinmiştir. Nontan ise Akkun'un bu davranışlarından habersiz bir şekilde davranışlarının şirin olduğunu düşünür.

Karakterleri daha yakından tanımak isterseniz buraya tıklayın.^^

Nil Admirari no Tenbin: Teito Genwaku Kitan (The Scales of Nil Admirari: The Mysterious Story of Teito)

Stüdyo: Zero-G

Tür: Fantastik, Tarihi, Romantizm

Çıkış Tarihi: 8 Nisan

Kısaca Konusu: 20. yüzyılın başında Taisho Dönemi'nde geçiyor. Ailesinin eski ihtişamını korumak isteyen genç kız adını sanını bilmediği zengin bir adamla evlenmeye karar verir.  Ancak o bunu yapmadan önce küçük erkek kardeşi elinde eski bir defterle, gizemli bir ateşin içine atlayarak intinar eder. Sonra İmparatorluk Kütüphanesi Bilgi Varlıkları Yönetimi Bürosu -"Fukurō" olarak da bilinir- kafası karışmış kızın önüne çıkar. Fukuro'ya göre, Maremono adlı kitaplar okuyan kişiler üzerinde büyük bir etki yaratırlar. 

Dahası, kız kardeşinin başına gelen olaydan sonra 'aura' görme yeteneğini de kazanır. Hayatının tüm bu karmasaşına ve kafa karışıklığına rağmen kız 'kuş kafesi'ni terk etme kararı alır. 

Anime hakkında bilgi isterseniz buraya tıklayın.^^

Cutie Honey Universe

Stüdyo: Production Reed

Tür: Aksiyon, Romantik-Komedi, Bilim-Kurgu

Çıkış Tarihi: 8 Nisan

Kısaca Konusu: Kisaragi Honey, kılık değiştirebilen insan görünümlü şık bir android'tir. Panther Calw adlı suç örgütüyle karşılaştıktan sonra onları yenmeye çalışır.

High School DxD Hero

Stüdyo: Passione

Tür: Aksiyon, Ecchi, Harem, Supernatural

Çıkış Tarihi: 10 Nisan

Kısaca Konusu: Yeni sezonunda light novel serisinin 9 ve 10. cildinde geçen Cao Cao ve Sairaorg Bael ile olan kavgalarını detaylıca anlatmaktadır.

Waka Okami wa Shougakusei!

Stüdyo: DLE / Madhouse

Tür: Romantizm, Slice of Life, Supernatural

Çıkış Tarihi: 8 Nisan

Kısaca Konusu: 12 yaşında ailesini trafik kazasında kaybetmiş olan Okko, bahar oteli işleten büyükannesinin yanına taşınır. Orada edindiği hayalet arkadaşı Uri-bou ve diğer doğaüstü arkadaşlarının yardımıyla otel işletmeyi öğrenmeye başlar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları