Ana Karakteri Şeytan Olan Animeler
Bakalım bi, ana karakteri şeytan olan animelere...

10- Seisen Cerberus: Ryuukoku no Fatalités

10- Seisen Cerberus: Ryuukoku no Fatalités http://www.turkanime.tv/anime/seisen-cerberus-ryuukoku-no-fatalites

Kuna'ahn kıtasını kılıç ve büyü yönetmektedir. Bu kıtada 3 güçlü ülke bulunmaktadır: Amoria Kutsal Krallığı, Ishilfen Krallığı, ve Vanrodis Krallığı, hepsinin arasındaki güç dengesi çok hassastır ve her an değişebilmektedir. Bu 3 büyük ülkeden birinde bir felaket olursa savaş tüm kıtaya yayılır. Ayrıca bir de herkesin korktuğu "Zalim Ejder" Daganzord vardır, geçtiği yere sadece yıkım getirmektedir. Hiiro'nun ailesi, Bairo ve Kismitete, on yıl önce Daganzord'u mühürlemek için yapılmış büyülü bir ayine katılarak öbür büyücülere yardım etmiştir, ama birisi müdahelede bulununca bu girişim başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Ayin daha sonradan "Balbagoa Trajedisi" olarak anılmaya başlanmıştır. Giruu tarafından kurtarıldıktan sonra, genç Hiiro, ailesinin intikamını almak için kılıç kullanmayı öğrenmeye başlamıştır. Şimdi, on yıl sonra, 16 yaşındaki Hiiro Zalim Ejderi öldürmek için evinden ayrılır, ve Giruu ona yardım etmekten başka seçeneği olmadığını anlar. Zalim Ejderi arayışında, Hiiro, Daganzord'u öldürmek isteyen çeşitli ırkların mensuplarıyla karşılaşır... ama Hiiro gerçekten hedefine ulaşıp Daganzord'u yenebilecek midir?

9- Kyoukai no Kanata

9- Kyoukai no Kanata http://www.turkanime.tv/anime/kyoukai-no-kanata

Akihito Kanbara karanlık fantazilerin izlediği ikinci sınıf lise öğrencisidir, her ne kadar insan gibi görünse de yarı Youmu'dur ve yaralansa dahi incinmez, çünkü hemen kendini iyileştirebiliyordur. Günün birinde, Akihito çatı katından atlamaya yeltenen Mirai Kuriyama ile karşılaşır. Mirai kanını manipüle etmesi yüzünden yapayalnızdır ve ruhlar dünyasındakilerin arasında eşi benzeri olmayan biridir. Akihito, Mirai'yi kurtardıktan sonra garip olaylar başlar.

8- Shinmai Maou no Testament

8- Shinmai Maou no Testament http://www.turkanime.tv/anime/shinmai-maou-no-testament

Lise birinci sınıf olan Toujo Basara, babasının "Bir küçük kız istiyordun, değil mi?" demesinden sonra paniklemeye başlar.

Kısa bir süre sonra babası yeniden evlenip (Mio ve Maria) adında iki tane güzel üvey kardeş getirir.Babası işlerinden dolayı yurt dışına gitmek zorunda kalır.Ancak, Basara yeni gelen kız kardeşleri'nin Şeytan Lordu olduğunu bilmemekteydi. Ve kardeşlerin tek amacı, Basara ile sözleşme yapıp onu hizmetkarları yapmak istiyorlardı.Ancak sözleşme yaparken bir terslik yaşanır ve iki üvey kardeş Basara ile sözleşme yaparlar. Ve Basara'nın Hizmetkar'ı olurlar.Bu durum Basara'nın bir sapık durumuna düşmesine sebep olur. Ve hikayemiz başlar...

7- Nurarihyon no Mago

7- Nurarihyon no Mago http://www.turkanime.tv/anime/nurarihyon-no-mago

Rukio Nura'nın dörtte üçü insan, dörtte biri iblistir. Büyükbabasıyla birlikle ruhların evinde yaşamaktadır. Büyükbabası, Nura Yokai klanının başıdır ve ondan sonra sıra Rukio'ya gelecektir. Rukio ise şeytani tarafından nefret etmektedir. Rukio, Nura Yokai klanı tarihinde başa geçmiş en genç lider olmaya karar verir. Ancak bunun gerçekleşmesi kesinlikle kolay olmayacaktır.

6- Ichiban Ushiro no Daimaou

6- Ichiban Ushiro no Daimaou http://www.turkanime.tv/anime/ichiban-ushiro-no-daimaou

Akuto Sai'nin etrafında gerçekleşen ''aşk, sihir ve mücadelelerin'' hikâyesi, Akuto; ülkesinin en yüksek mertebeli büyücülerinden birisi olmayı amaç edinen ve ruhban sınıfından biri olarak topluma katkı sağlamak isteyen bir çocuktur. Birgün Constan Büyücü Akademisi'ne girmeye karar verir ve yetenekleri test edilirken bir kehanet çıkagelir, ardından; ''gelecekte bürüneceği şey... İblis Kral.'' Böylece onu rahatsız edici bayan sınıf başkanının olduğu, gizemli güçleri olan bir kızın arzulandığı ve güzel bir bayan android tarafından korunduğu ağır okul hayatı başlar.

5- Kyou kara Maou!

5- Kyou kara Maou! http://www.turkanime.tv/anime/kyou-kara-maou

Shibuya Yuuri gayet sıradan bir hayat yaşamaktadır. Zorbalık edilen arkadaşını kurtarayım derken kafasının serseriler tarafından tuvalete sokulduğu ana kadar. Islanmak yerine tam anlamıyla tuvaletin içine çekilir. Uyandığında ise gördüğü şey ortaçağ avrupasına benzer bir dünyada olduğudur. Bu da yetmezmiş gibi sırf gözleri ve saçları siyah olduğu için bir sonraki Maou (şeytan kral) olduğu söylenmektedir. Yuuri iyi bir maou olmak için çabalarken aynı zamanda bu yeni dünyanın adetlerine ve kültürüne de alışmaya çalışacaktır.

4- Ao no Exorcist

4- Ao no Exorcist http://www.turkanime.tv/anime/ao-no-exorcist

Dünya, ayna gibi birbirine zıt iki farklı boyuttan oluşmaktaydı: İnsanların yaşadığı Assiah ve iblislerin hüküm sürdüğü Gehenna. Bu iki boyut arasında iletişim ve seyahat mümkün olmamasına rağmen iblisler, insanların ruhlarını ele geçirerek Assiah'a ulaşabiliyorlardı.

İblislerin tanrısı Şeytan, kendisini barındırabilecek kadar güçlü bir insan bulamadığı için Gehenna'da sıkışıp kalmıştı. Bunu aşmak için, bir insan kadınından Okumura Rin adında bir çocuk sahibi oldu.

Şeytan'ın oğlu, babasına yardım edecek mi, yoksa başka bir şeye mi dönüşecek? Bir ruh kovucuya mı?

3- Hataraku Maou-sama!

3- Hataraku Maou-sama! http://www.turkanime.tv/anime/hataraku-maou-sama

Şeytan Kral Sadao,Kahraman Emilia tarafından kötü bir şekilde yenildikten sonra diğer dünyaya bir başka değişle modern Tokyo'ya gitmeye zorlanmıştır.Şeytan kralın sahip olduğu tek şey dünyayı fethetmek için gerekli yeteneklerdir.Yani şu anki durumda tamamen işe yaramaz gereksiz yetenekler... Bu yüzden yarı zamanlı olarak çalışıp kendi hayatını sürdürmek zorundadır.

2- Overlord

2- Overlord http://www.turkanime.tv/anime/overlord

Hikayemiz popüler bir online oyun olan Yggdrasil’in bir gün kapatılması ile başlıyor, ama baş kahramanımız olan Momonga oyundan çıkış yapmamaya karar veriyor. Daha sonra Momonga ‘’ En Güçlü Büyücü’’ olan iskelet bir varlığa dönüşüyor. Dünya değişmeye devam eder ve oyun yapımı karakterler olan NPC’ler duygular hissetmeye başlar. Hiç bir ailesi, arkadaşı ya da toplumda bir yeri olmayan bu sıradan genç adam Momonga, bu yeni oyun dünyasını ele geçirmek için çabalamaya başlar.

1- Nanatsu no Taizai

1- Nanatsu no Taizai http://www.turkanime.tv/anime/nanatsu-no-taizai

Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı'nı devirme komploları kurup, Kutsal Şövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal Şövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah'ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.

BONUS - Devils Line

BONUS - Devils Line http://www.turkanime.tv/anime/devils-line

Bir üniversite öğrencisi olan Tsukasa, insan nüfusunun arasına karışmış pek çok vampirden biri olan bir şeytanın saldırısından kurtarılır. Tsukasa'nın kurtarıcısı olan Anzai ise doğaüstü güçlerini, Tokyo'daki şeytanlarla bağlantılı suçlarda uzmanlaşan gizli bir polis görev gücünün üyesi olarak kullanan bir yarı-şeytandır. Anzai'nin Tsukasa'yı korumaya devam etmesi, onlar arasında hızla gelişen, belirsiz bir bağ oluşturur. Anzai'nin en büyük korkularından biri olan insan kanı içme korkusu, Tsukasa ile oluşan bağları yüzünden sınanacaktır. Anzai, insan kanı içmeme konusundaki bu sarsılmaz iradesini koruyabilecek midir?

Aciz insanların yok oluşlarını seyretmekten zevk alıyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları