Anime Expo 2018'deki 6 Yaramaz Etkinlik
Anime Expo, 100.000'den fazla hayranın katılımıyla gerçekleşen bir otaku cenneti adeta. Harajuku moda şovları, itasha arabaları, seslendirme sanatçıları, canlı J-Pop gösterileri ile eğlencenin her çeşidi mevcut. Ganimetleri toplarken ve panellere giderken, arada bir kalbiniz küt küt atsın ağzınız da sulansın istiyorsanız "ecchi"nin tavan yapmasıyla otakular arasında daha da tercih edilen kategoride sergilenen etkinliklere şöyleee bir girip (!) çıkabilirsiniz.

1. FUNimation Röntgenleme Şovu

FUNimation Röntgenleme Şovu

ABD'nin her köşesine yayılmış etkinlik, çoğu kez yeni içerikler ve şovlardan gelen kliplere dayanır Panele giriş yapabilmeniz için kapıda bekleyen güvenliği aşmanız gerekir, bunun için de 18 yaşından büyük olmanız elbette şart. En sıcak FUNimation başlıkları arasında “jiggly klipleri ve fragmanları” önizlemesi var.  Bu etkinliğin en ilginç yanı; en garip ve en vahşi NSFW anlarında hayranların oluşturduğu tepkiler ve çığlıklardan oluşuyor.

2. Erica Fett ve Nutakulu Seksi Swag ile Tanışın

Erica Fett ve Nutakulu Seksi Swag ile Tanışın

Nutaku, sadece üç yıl içinde 25 milyondan fazla Kuzey Amerika kullanıcısına ulaşmayı başardı ve şu an biz bu haberi çevirirken bile büyümeye devam ediyorlar. Anime Expo'da, Nutaku'nun standını ziyaret edenlerin gizli bir eroge hayranı olduğu bilinir. 

5 Temmuz itibariyle Erica Fett, Anime Expo'da tam dört gün, seksi swag kazanmak için ziyaretçilerin, stand oyununu oynamasına izin verecek, çeşitli Nutaku oyunlarından cosplay karakteri olarak karşılarına çıkacak ve üç yeni ıyun hakkında bilgi verecek.

3. "Mesai Sonrası" Etkinliği

"Mesai Sonrası" Etkinliği

Her yıl, Anime Expo'da ziyaretçilerin duyularını harekete geçiren 21'den fazla etkinlik var. Kimliğini gösterip yaşının erişkin segmentinde olduğunu kanıtlayan ziyaretçiler, ücretsiz bir içecekle karşılanır ve vodvil (hiciv) tiyatronun keyfini çıkarır. Bu eğlence çoğu zaman edepsiz içeriklerin oluştuğu hassas anları da barındırır. Steven D’Onofrio, etkinliği Andrea Kim, Lady Mekaella ve Marcella Raya ile birlikte sunar. 

4. Hizmetçi Kafe: Karanlıktan Sonra

Hizmetçi Kafe: Karanlıktan Sonra

Anime Expo’nun hizmetçi kafesinin +18 sürümü, 4 Temmuz’dan itibaren dört gece boyunca ziyaret edilebilir. Anime izleyicisinin fantezilerini süsleyen bu kafede alkolsüz içecekler de bulunuyor ve interaktif bir şov da sunuluyor. 

5. Kahya Kafe: Koyu Romantik

Kahya Kafe: Koyu Romantik

Sevimli kahyaları tercih edenleri de unutmamışlar. Hizmetçi kafenin +18 versiyonunun bir benzeri de kahya formatı için yapılmış. 

6. FAKKU x MOGRA Dans Partisi

FAKKU x MOGRA Dans Partisi

FAKKU (dünyanın en büyük İngilizce hentai yayıncısı) ve MOGRA (dünyanın en büyük anime müzik kulübü) tarafından düzenlenen bu etkinlik, 6 Temmuz gecesi düzenlenecek ve Japon tarzı bir kudurukluğu maalesef ki barındırmayacak ama yine de bu etkinliğe katılanlar FAKKU swag ve 30 günlük ücretsiz abonelik hakkı elde edebilecekler. 

Eee sevgili animeler okuru, imkanın olsa hangi etkinliklere katılırdın? 


kaynak: goboiano

"Eşek kadar kadın çizgi film mi izlermiş" isyanına cevap olarak doğdum. Radyo ve TV ile başlayan iş hayatı, dergi ile devam etti ve 2006'dan bu yana dijital reklam sektöründe çalışıyorum. Hikaye kitapları (Aşk Yemeği Acılı Sever ve Yakıngörmez) yazdıktan sonra, şimdilerde bir roman üzerine çalışıyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları