Animede Ana Karakterin Kendisini Unutturan Erkek Yan Karakterler
Gerek ana karaktere büyük destekleriyle, gerekse de başka ilgi çekici özellikleriyle bütün izleyicilerin gönlünde yer edinmiş, bazen ana karakterden bile daha fazla sevilen yan karakterler vardır. Kendimce izlediğim animeler baz alınarak hazırlanmış, kişisel görüşe dayalı bir listedir. Karakteriniz listede yoksa bilmiyor olabilirim. Bu listeye dahil olması gerektiğini düşündüğüm karakterlere bir göz atalım hadi.

1. Zoro Roronoa

Zoro Roronoa

Özellikle One Piece severlerin en sevdiği karakterlerden birisi olan, hatta animeyi sevmeyen insanlara bile çok cezbedici gelen Zoro isimli karakterimiz, bu sıralamada en önemli yerlerden birine sahip. Üç tane kılıç kullanan kılıç ustası Roronoa Zoro, gerekse fedakâr oluşu, gerekse de olağanüstü gücüyle birlikte bu serinin hayran kitlesinde belki de en sevilen karakter olabilir.

2. Levi Ackerman

Levi Ackerman

Kimisi Eren'i sever kimisi sevmez, kimisi Mikasa'yı sever kimisi sevmez, kimisi Armin'i sever kimisi sevmez, Levi Ackerman'ı hemen hemen herkes sever ama. Olağanüstü gücü ve serinkanlılığı ile bilinen Levi, seride açık ara en sevilen karakterlerden birisi, hatta belki de en çok sevilen karakterin ta kendisi olarak karşımıza çıkıyor.

3. Satoru Gojou

Satoru Gojou

Ana karakteri de çok iyi olan bir anime olan Jujutsu Kaisen serisinde Gojo-sensei karizmasıyla ve eşi benzeri olmayan güçlülüğüyle diğer karakterlerden çok daha büyük bir hayran kitlesine sahip. Aynı zamanda sempatikliği de sevilmesinin en büyük etkenlerinden birisi tabii.

4. Escanor

Escanor

Yedi Ölümcül Günah'ın kibiri, kibirin vücut bulmuş hali Escanor. Güneş tepedeyken gücüne eşdeğer kimse yok neredeyse. Zaman zaman gücüyle ve kibriyle dikkat çeken bu karakterimiz, zaman zaman da arkadaşlarına karşı olan alçakgönüllülüğü ile en sevilen karakterlerden birisidir.

5. L Lawliet

L Lawliet

Death Note animesinin L karakteri, hem sempatikliği hem de olağanüstü zekâsıyla birlikte çok sevilen bir karakterdir. Kendisi, Kira isimli seri katili yakalamak için özel olarak göreve getirilmiş bir dâhidir.

6. Shouto Todoroki

Shouto Todoroki

Boku no Hero Academia animesinin gözde karakterlerinden birisi de Shouto Todoroki'dir. Kendisi gerek soğukkanlılığı gerekse de muazzam gücüyle animenin hayran kitlesinin favori karakteri denilebilir.

7. Bruno Bucciarati

Bruno Bucciarati

JoJo animesinin çıkmış olan bütün 5 sezonunu da bitirdiyseniz kendisini çok iyi tanırsınız. Bucciarati adlı karakterimiz, çaresizlik içinde sürüklenen karakterleri bünyesine alır ve onlara bir ebeveyn figürü olur bir nevi. Animenin şu ana kadar geldiği noktada, ana karakterlerimiz olan JoJo'ların yoldaşları arasında en iyilerden birisi olarak rahatlıkla kabul edilebilir.

8. Osamu Dazai

Osamu Dazai

Sempatikliği, yeteneği ve zekâsıyla ana karakterin varlığını bile unutturan bir karakterdir kendisi. Devamlı kendisini öldürmeye çalışır ama asla beceremez bir yandan da.

9. Killua Zoldyck

Killua Zoldyck

Ana karakterimizin en yakın arkadaşıdır. Ailesi tamamen suikastçılardan oluşan bir soydan gelen Killua, küçük yaşta olmasına rağmen olağanüstü bir şekilde güçlüdür. Aynı zamanda havalı ve tatlıdır da tabii.

10. Karma Akabane

Karma Akabane

Pek havalı olan ve bir o kadar da baş belası olan, izleyenlerin büyük bir çoğunluğunun animedeki en sevdiği karakterlerden birisi de Akabane Karma. Kendisi, ele avuca sığmaz tavırlarının yanı sıra epey güçlüdür de.

11. Peki siz bu karakterlerden hangisini daha çok seviyorsunuz? Favori erkek yan karakteriniz listede yoksa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları