En Güçlü Bleach Karakterleri
İyi kötü demeden sizler için derlediğimiz en güçlü 12 Bleach karakteri.

1. Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki( (黒崎 一護 Kurosaki Ichigo?) anime ve manga serisi Bleach'in ana karakteridir. Shinigami güçlerini, bir dizi tesadüfi olay sonucu Karakura Kenti'nden sorumlu olan shinigami Rukia Kuchiki'den almıştır. Ichigo'ya gelen güçler Rukia'nın kendi güçleri olduğu için Ichigo, Rukia'nın yerine, insanları, hollow denilen şeytani ruhlardan korumayı ve diğer ruhları, plusları, Ruh Cemiyeti’ne (Soul Society) göndermeyi kabul eder. Shonen Jump dergisinin en sevilen karakter anketlerine göre Ichigo, Bleach’teki en popüler karakterdir.

2. Sōusuke Aizen

Sōusuke Aizen

Seride Aizen ilk başlarda sakin ve yumuşuk bir yüz ile karşımıza çıktı. Soul Society de kendisine karşı büyük saygı ve güven besleniyordu. Bu görünüşü sayesinde herkeside kolayca kandırmayı başarabildi. Bir takım kaptanı olarak kimse şüphelenmeden önemli deneylerini ve araştırmalarını kolaylıkla gerçekleştirdi. Aizen' in ne kadar güçlü olduğunu İchigo ile olan savaşından da açıkça anlayabiliriz. Gelişen olaylardan sonra kaptanlıktan ayrılan Aizen hollowların hakim olduğu diğer dünyaya giderek, "Arrancar" lar arasında en güçlü on tanesini toplar. Bunlara Espada denir ve bu gruba liderlik yapmaya başlar. Yandaşları Gin ve Tousen' dir.

3. Genryūsai Shigekuni Yamamoto

Genryūsai Shigekuni Yamamoto

4. Yoruichi Shihōin

Yoruichi Shihōin

* Gizli hareket timinin eski kaptanı ve Tenshi Houban Shihouin soyunun eski prensesidir.

* Esmer , mor renkte saçlara, sarı göz bebeklerine , 156 cm boya ve 42 kiloya sahip vahşi bir dişidir.

* Animede ilk olarak 15. bölümde konuşan erkek bir kedi şeklinde karşımıza çıkar. Dünya' ya geldiğinde genellikle bu formda durur. Urahara Kisuke ' nin yakın arkadaşıdır. Kaba ve sert bir kadındır. İlk olarak gerçek formunu İchigo' ya gösterir.

* Dünya' ya geldiğinde genellikle kendisini diğer shinigami ve hollowlardan gizliyebilmek için kedi formunda durur.

5. Nelliel Tu Odelschwanck

Nelliel Tu Odelschwanck

6. Kisuke Urahara

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara (浦原 喜助 Urahara Kisuke?), Tite Kubo'nun yarattığı Bleach manga ve anime serisinin kurgusal bir karakteri ve önemli bir kişisidir. Şinigamilere çeşitli mallar satan Urahara Dükkanı'nı çalıştırmaktadır. Dükkan, Urahara'nın kendisi tarafından olduğu kadar Ururu Tsumugiya, Jinta Hanakari ve Tessai Tsukabishi tarafından da ayakta tutulur. Popülarite anketlerinin hepsinde ilk ona girmiştir ve yapılan son ankette Yoruichi Shihouin'in ardından 68 oy farkla 8inci sıraya yerleşmiştir.

7. Gin Ichimaru

Gin Ichimaru

8. Ulquiorra Cifer

Ulquiorra Cifer

Ulquiorra ilk defa Yammy ile dünyaya İchigo hakkında bilgi toplamaya gittiğinde görülür. Bu görev sırasında Yammy Chad ve Orihime ile savaşmıştır ve Orihime Chad'ı iyileştirmiştir. Orihime'yi burada keşfetmiştir. Grimmjow İchigo'yla dövüşürken ve İchigo'nun anasını ağlatırken Ulquiorra Grimmjow'u durdurur bu yüzden birbirlerini pek sevmezler. Aizen'in en sadık ve en güvendiği espadadır.

9. Kenpachi Zaraki

Kenpachi Zaraki

10. Retsu Unohana

Retsu Unohana

11. Jirou Souzousuke Shunsui Kyouraku

Jirou Souzousuke Shunsui Kyouraku

12. Shinji Hirako

Shinji Hirako

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları