9 Yıldan Sonra, Yeni Haruhi Suzumiya Light Novel'i Yayımlanacak
Manga hala devam etmekteyken 2011’den beri yeni bir Haruhi romanı çıkmadı. Şu ana dek!

Çıkış noktası bir light novel* olan Haruhi Suzumiya, 2000’lerde ikonik bir anime ve mangaya başladı. Manga hala devam etmekteyken 2011’den beri yeni bir Haruhi romanı çıkmadı. Şu ana dek.

Bu Kasım,yeni Haruhi cildi Japonya’da çıkacak. “Kai-You” Japon sitesine göre, 25 Kasım’da çıkacak.

Suzumiya Haruhi No Chokkan (Haruhi Suzumiya’nın Sezgisi) başlıklı 250 küsur sayfalık kitap, daha önce yayımlanmış iki hikayenin yanı sıra, içinde SOS Brigade'in Tsuruya'dan email yoluyla bir görev aldığı Tsuruya-san No Chousen (Tusuruya’nın Görevi)adlı yeni bir hikayeyi de içeriyor.

Nagaru Tanigawa tarafından yazılmış olan, içinde Noizi Ito’nun illüstrasyonlarını barındıran ilk Haruhi Suzumiya light novel’ı 2003 ylında yayımlandı. Hem Nagaru hem de Noizi, 2011’de çıkmış olan The Suprise of Haruhi Suzumiya (Haruhi Suzumiya’nın Sürprizi)’nın yeni romanda kaldığı yerden devam etmesi için bıraktıkları işe geri dönecek.

*Light novel: Japonya’da ortaya çıkmış, hedef kitlesi lise ve ortaokul olan mangaya benzerbir roman türüdür.Kaynak: https://kotaku.com/after-nine-years-new-haruhi-suzumiya-novel-will-be-rel-1844901861

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları