Japonya'nın Tüyler Ürperten Gerçek Bebeğiyle Tanışın: Lulu Hashimoto
İnsan mı bebek mi... Bebek mi insan mı... İkisi birden mi?!.

Lulu Hashimoto dünyanın ilk 'canlı bebek modeli' olarak literatürdeki yerini almış bulunuyor. Eklemlerine ve yüzüne uygulanan katmanlı makyaj, desenli çoraplar ile kıyafet seçimi ama en önemlisi poz verme kabiliyeti bir araya geldiğinde onun insan mı bebek mi olduğunu ayırt etmek çok zor. Onun bu büyüleyici yeteneğinin rahatsız edici bir gerçeklik sunduğu kesin... 

Muhtemelen Kina Shen, Kotakoti veya Valeryia Lukyanova gibi ünlü 'canlı bebek'ler hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur ancak Hashimoto'nun izleyene sunmuş olduğu gerçeklik algısına asla erişemeyecekleri bir gerçek.

Fotoğrafların hepsine baktıkça, insan acaba Kohina (Gugure! Kokkuri-san) karakterinden mi esinlendi diye düşünmüyor değil. 

Genç modelin sosyal medya hesaplarını takip ederek gece yarısı kendinizi ürkütebilirsiniz de...

web site: http://luluidoll.jp/

facebook: https://www.facebook.com/LULUiDOLL/

instagram: https://www.instagram.com/luluidoll/?hl=en

youtube: https://www.youtube.com/LULUiDOLLjp/videos


kaynak: designyoutrust


"Eşek kadar kadın çizgi film mi izlermiş" isyanına cevap olarak doğdum. Radyo ve TV ile başlayan iş hayatı, dergi ile devam etti ve 2006'dan bu yana dijital reklam sektöründe çalışıyorum. Hikaye kitapları (Aşk Yemeği Acılı Sever ve Yakıngörmez) yazdıktan sonra, şimdilerde bir roman üzerine çalışıyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları