Kimi ni Todoke Mangası Bu Sonbahar 2. Spinoff'a Gidiyor
Birinci spinoff bölüm dün yayımlandı.

Shueisha'nun Bessatsu Margaret dergisinin Mayıs sayısında, Karuho Shiina'nın Kimi ni Todoke mangasının bu sonbahar ikinci bir spinoff bölümün geleceği duyuruldu. Ayrıca aynı sayıda ilk spinoff bölümü de yayınlandı. 50 sayfadan oluşan ilk spinoff'ta Kazehaya kolejdeyken Kazehaya ve Sawako'nun uzun mesafeli ilişkisinin hikayesi anlatıldı. 

Image

Shiina, mangaya 2006 yılında Bessatsu Margaret'de başladı ve 13 Kasım'da finalize etti. 

Manga, uzun siyah saçları ve soluk cildi yüzünden Sadako olarak anılan Sawako Kuronuma'nın hikayesini anlatır. Popüler öğrenci Shōta Kazahaya ile romantizme dönüşen bir arkadaşlık kurar. 

Seri, yayımlandığı süre boyunca Japonya'daki en çok satan mangalar arasında kendisine yer edindi. Viz Media da manganın İngilizce versiyonunu yayımlıyor.

NIS America, anime uyarlamasının ilk ve ikinci sezonlarını yayınladı, ayrıca 2010'da bir live-action adaptasyonu da vizyona girdi. 


kaynak: ann

"Eşek kadar kadın çizgi film mi izlermiş" isyanına cevap olarak doğdum. Radyo ve TV ile başlayan iş hayatı, dergi ile devam etti ve 2006'dan bu yana dijital reklam sektöründe çalışıyorum. Hikaye kitapları (Aşk Yemeği Acılı Sever ve Yakıngörmez) yazdıktan sonra, şimdilerde bir roman üzerine çalışıyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları