Dünyanın İlk "Kaka Müzesi" Japonya'da Açılıyor
Kakalarlar dolu bir dünya Yokohama'daki Unko Müzesinde sizi bekliyor.

Kakalarlar dolu bir dünya Yokohama'daki Unko Müzesinde sizi bekliyor.  Dokunarak tecrübe edebileceğiniz bu müze,  15 Mart'ta açılacak ve renkli kakalarla dolu eğlenceli bir dünyayı ziyaretçilerine sunacak.  

Müzede bağırsaklarınızın size sunduklarını en iyi şekilde keşfetmeniz için dört farklı alan bulunacak.  Poo Plaza olarak adlandırılan yerde dev bir volkanik kaka devamlı olarak küçük kakalar püskürtecek.  Un-stagenic Area olarak adlandırılan ışıltılı kakalarla donatılmış yerde ise Instagram'a fotoğraf atmak için selfie çeken kişilere arkaplan fonu olacak. Un-telligence Area'da kaka geekleri için dünyadaki kaka tarihini anlatan bir bölüm olacak. Son olarak müze ziyaretçileri Un-teractive Area'ya giderek kaka oyunlarının tadını çıkaracak. 

Kakalar, Japonya'da tüm aile üyeleri arasında oldukça eğlencelidir ve genelde Japon şakalarının önemli bir bölümünü oluşturur.  "Unko Dashi" (Poo Boys), Late Night! The Genius Bakabonny adlı programda ilk başları şaka olarak başlamıştır ama bir süre sonra ardından grup haline gelmiştir.  Poopman adlı karakterde Dice Creative adlı oyun şirketinin başkanı Akihiko Kosek'in meşgul olmadığı vakitlerde sokaklarda beliren kendine has süper kahramandır. 

https://www.animenewsnetwork.com/interest/2019-02-12/world-1st-immersive-poo-museum-opens-in-yokoham

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları