50'den Fazla Bölümü Olan Birbirinden Güzel Webtoon Önerileri
Animelerden sıkılıp yeni tatlar arayan kişiler için birbirinden güzel 10 webtoon önerisi

Eleceed

Eleceed

Tür: Aksiyon, Komedi, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 209+

Konu: Jiwoo kedilere bayılan, sıcak kanlı bir lise öğrencisindir. lakin onu diğer insanlardan ayıran bir özel yeteneği vardır: hızlı koşmak. bir gün sokakta şişman, yaşlı, yumuşak tüylü bir kedi kurtarır. bu kedi ise kedi formuna bürünmüş esrarengiz bir insandır

Solo Leveling

Solo Leveling

Tür: Aksiyon, Macera, Manhua, Shounen

Bölüm Sayısı: 179

Konu: 10 yıl önce, gerçek dünyayı canavarlar dünyasına bağlayan “Kapı”nın açılmasından sonra, sıradan insanların bir kısmı Geçit içindeki canavarları avlama gücünü aldı. Bu insanlar “Avcılar” olarak bilinirler. Ancak, tüm Avcılar güçlü değildir. Benim adım Sung Jin-Woo, E Seviye Avcıyım. Ben zindanların en aşağısında, “Dünyanın En Zayıfıyım ve hayatını riske atması gereken biriyim. Gösterecek hiçbir becerim olmadığından, düşük seviyeli zindanlarda savaşarak gerekli parayı zar zor kazandım… en azından D Seviye zindanlarda en zoru olan gizli bir zindan bulana kadar! Sonunda, ölümü kabul ederken, aniden garip bir güç hissettim, sadece benim görebildiğim bir görev günlüğü, sadece benim bildiğim seviye atlama sırrı aldım! Görevlerime göre eğitim alırsam ve canavarları avlarsam seviyem yükselecek ve En zayıf Avcıdan en güçlü S Seviye Avcıya geçiş tamamlanacak!

The Beginning After The End

The Beginning After The End

Tür: Aksiyon, Macera, Fantezi

Bölüm Sayısı: 158+

Konu: Savaş yetenekleriyle yönetilen bir dünyada Kral Grey’in eşsiz gücü, zenginliği ve nüfuzu vardı. Lakin, bu büyük güç ardında ki yalnızlığı atlatamıyordu. Kabuğunun dışında güçlü bir kralın ihtişamlı görünüşü bulunuyor olsa bile içinde arzu ve amaçlarını kaybetmiş bir adam yatıyordu. taaa ki… Büyü ve Canavarlarla dolu yeni bir dünyaya reenkarne olup kral hayatını tekrar yaşamak için ikinci bir şans yakalayana kadar. lakin, geçmişteki hatalarını tekrar yapmamak tek engeli değildi. yeni dünyanın refah ve barışının altında emek harcadığı her şeyi yok edebilecek bir tehdit bulunuyor. neden tekrar doğdum? neden doğdum…?

Wind Breaker

Wind Breaker

Tür: Komedi, Drama, Romantizm, Spor

Bölüm Sayısı: 408+

Konu: Jay mükemmel bir öğrenci. O başarılı ve öğrenci konseyi başikanı. Ancak okulun bisiklet takımı Hummingbird Crew'e katılmaya zorlandıktan sonra, çalışmanın dışında yepyeni bir dünya keşfeder. Ders kitaplarının rahatlığı dışında hangi yeni maceralarla karşılaşacak?

Nano Machine

Nano Machine

Tür: Aksiyon, Macera, Fantezi, Dövüş Sanatları

Bölüm Sayısı: 120+

Konu: Hor görülüp hayatı tehlikeye atılan, Şeytani Tarikatında bir öksüz olan Cheon Yeo-Woon; aniden gelecekten gelen, onun vücuduna nano makine yerleştiren torununun ziyaretiyle şaşkınlığa uğrar. Nano makine aktif olduktan sonra hayatı büyük ölçüde değişen Cheon Yeo-Woon’un Şeytani Tarikatının içinden geçip en iyi dövüş sanatçısı olma hikayesi başlamış oldu.

Duke Pendragon

Duke Pendragon

Tür: Aksiyon, Fantezi

Bölüm Sayısı: 51+

Konu: Düşük rütbeli bir soylu ailenin varisi, Raven Valt, imparatorluğa karşı darbe yapmaktan suçlandı. Affedilmesi için imparatorluğun en kötü ordusu olan “İblis Müfrezesi”ne katılıp iblislerle savaşması gerekiyordu. Çoğu kişi 1 yıl bile yaşayamaz demişti ama Raven bir şekilde 10 yıl boyunca hayatta kalmayı başardı. Tam özgürlüğüne ulaşacakken “Pendragon Düklüğünün Varisi, Eren Pendragon” ile karşılaştı.

Return of the Mount Hua Sect

Return of the Mount Hua Sect

Tür:Aksiyon, Macera, Fantezi, Dövüş Sanatları, Shounen

Bölüm Sayısı: 72+

Konu: Chung Myung, Yüce, Çiçekli Dağ Tarikatının 3 büyük kılıç ustasından biri olan Erik Çiçeği Kılıç Azizi, dünyaya yıkım ve kargaşa getiren Chun Ma’yı öldürdükten sonra, Şeytanların ibadet Tarikatının merkez dağında son nefesini verdi.100 yıl sonra bir çocuğun bedeninde yeniden doğdu. … NE!? Çiçekli Dağ Tarikatı düşmüş mü? Bu ne biçim bir saçmalık!?

The Remarried Empress

The Remarried Empress

Tür: Romantik

Bölüm Sayısı: 122+

Konu: Navier Ellie Trovi her açıdan mükemmel bir imparatoriçeydi -- zeki, cesur ve sosyal açıdan mükemmel. İşlerinde karşı nazik ve kocasına bağlıydı. Navier, günlerinin geri kalanını Doğu İmparatorluğu'nun bilge imparatoriçesi olarak yaşamaktan tamamen memnundu. Yani, kocası eve bir metresi getirip boşanma talebinde bulunana kadar. "Bu boşanmayı kabul ediyorum ... Ve yeniden evlenmemin onaylanmasını talep ediyorum." Şok edici bir değişiklikle Navier başka bir imparatorla yeniden evlenir ve unvanını ve çocukluk hayalini imparatoriçe olarak korur. Ama her şey nasıl gelişti?

True Beauty

True Beauty

Tür: Drama, Komedi, Romantizim

Bölüm Sayısı: 214+

Konu: İnternetteki güzellik videolarını izledikten sonra utangaç ve çizgi roman hayranı olan Ju Gyeong, makyaj sanatında ustalaşır. Daha sonra bir gece okulun en güzel kızı haline gelirken sosyal hayatta gittikçe yükselir. Ama seçkin statüsü kısa süreli mi olacak? Ne kadar zaman "gerçek benliğini" bi sır olarak sakyalabilir? Peki ya sevdiği o sevimli çoçuk? Gerçeği öğrenip öğrenemediğini hayal edebiliyor musunuz?

The Advanced Player of the Tutorial Tower

The Advanced Player of the Tutorial Tower

Tür: Aksiyon, Fantezi

Bölüm Sayısı: 127+

Konu: 12 Yıl boyunca yenilenen canavarlarla dolu bir kulede mahsur kaldıktan sonra, Hyeonu Kim dünyadaki herhangi bir insandan veya canavardan daha güçlüdür. Artık özgür olduğuna göre, bu canavar ordularını öldürmesi gerektiği ve istemeden dünyayı kurtarmak anlamına gelse bile hapsedilmesinin arkasında kimin olduğunu bulmaya kararlı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

2 comments

Öylesinebiri
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

Pek popüler değil ama pounding de güzel seridir, çift kişilikli bir okul öğrencisi hakkında, 50 bölüm civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bu arada yetişim serisi seven için Tales of demons and gods öneririm 300 bölümlük iyi seridir, ultra yetişim seven için Apotheosis öneririm türkçe 900 bölümü var ^^.

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg
şulelele
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

listeden sadece solo levelingi okudum o da final verdiği için diğerlerinin bitmesini bekliyorum. arkadaşlar böyle bildiğiniz final vermiş güzel webtoon önerileriniz var mı?

RiasSama
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

@şulelele, SSS-Class Suicide Hunter var sezon finali yaptı ama baya iyi seri, Beware of the Villainess! komedi romantik tarzı ama baya zevkli başlarda sarmadı ama sonra bir solukta bitti. The Knight of the Falling Star bu da eğlenceli bir seri fena değil. Light and Shadow bu seri de gene romantik hafif aksiyon da diyebiliriz.

şulelele
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

@RiasSama, SSS-Class Suicide Hunter sezon finaline kadar bitirdim az önce BAYILDIMMM başta solo leveling gibi gelmişti ama kendine has bi havası var :)

araragi
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

@şulelele, Reincarnation of the Suicidal Battle God kesinlikle işini gücü bırak ve bu seriye bir bak çokda güzel bi romantizim var içinde türünün tek örneği hatta romantizm konusunda onu bitirdikten sonra The S-Classes That I Raised buna da bi göz atabilirsin

araragi
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

@araragi, Regressor Instruction Manual entrika seviyorsan bu da promosyon olsun :)

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg
https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları