Chainsaw Man Mangası En İyi Manga Kategorisinde Harvey Ödülü Aldı.
Fujimoto Tatsuki'nin ilgi çeken ve bu sezon animesinin de gelecek olduğu Chainsaw Man mangası iki yıl üst üste bu ödülü almış oldu.

Seri, SpyxFamily, Blue Lock, Chi no Wadachi, Cat + Gamer, Red Flowers gibi kendi alanlarında başarılı mangalarla birlikte bu ödüle aday gösterilmişti.

 

Kuzey Amerika kaynaklı alanında tamamen profesyonel kişilerce düzenlenen Harvey Ödülleri, eski bir etkinlik olsa da manga kategorisi 2018 yılında eklenmişti ve o yıldan itibaren en iyi manga ödülü alan seriler şöyleydi:

2018 Kazananı - Sabishisugite Lesbian Fuzoku ni Ikimashita Report

2019 Kazananı - Boku no Hero Academia

2020 Kazananı - Tongari Bōshi no Atelier 

 

Ülkemizde de beğenilerek okunan özellikle karakter tasarımı ile dikkat çeken serinin bilmeyenler için konusu şu şekilde:

"Denji'nin babası ölünce büyük bir borç üstüne kalır ve bunu ödeyebilmesinin hiçbir yolu yoktur. Ancak kurtardığı Pochita isimli iblis köpek sayesinde iblis avcılığı yaparak borcunu azar azar kapatır. Pochita'nın testere güçleri iblislere karşı işe yarıyordur. Denji öldüğünde Pochita kendini feda edip onu diriltir. Fakat Denji artık eskisi gibi insan değildir. Artık Testere Adam'dır!"

Animesini izlemek isteyenler için : https://www.turkanime.co/anime/chainsaw-man 

Faydalı ve eğlenceli içerik üretmeye çalışan birisi...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları