Kamisama Kiss Yönetmeni Julietta Suzuki 5 Kasım´da Vampir Romantik Komedisinden Oluşan Mangasını Yayınlayacak
Oshi ni Amagami, Anime otaku vampir ve keskin dilli komşusuna odaklanıyor.

Hakusensha'nın Hana to Yume dergisinin bu yılki 22. sayısı Perşembe günü Julietta Suzuki'nin derginin 5 Kasım'daki bir sonraki sayısında Oshi ni Amagami (A Nibble for my Fav) adlı mangayı yayınlayacağını açıkladı. Manganın renkli bir ilk sayfası olacak, ve sayının ön kapağında yer alacak. İlk bölüm 48 sayfa olacak. Dergi, mangayı bir anime otaku vampiri ve onun sivri dilli komşusuna odaklanan "kanla dolu romantik komedi" olarak betimliyor.Manga, Suzuki'nin bu yılın başlarında 20 Nisan'da Hana to Yume'da yayınladığı aynı başlıkla tek seferlik bir serileştirmedir. Bu one-shot, 30 yıldır kapalı olan ve ateşli anime adam karakterlerine bağımlı olan Hina adındaki vampirin etrafında dönen olaylara ışık tutuyor.

Suzuki yakın zamanda Meitantei Kо̄ko wa Yūutsu (Dedektif Kоko Is Melancholy) mangasını
3 Haziran'da sonlandırdı.

Suzuki, 2008 yılında Hana to Yume'de Kamisama Kiss mangasını başlattı ve seriyi Mayıs 2016'da 25 ciltle sonlandırdı. Viz Media mangayı İngilizce olarak yayınladı.

Kamisama Kiss iki anime sezonuna ilham verdi. Funimation, her iki sezonu da Japonya'da yayınlanırken sundu ve ayrıca her iki sezonu da orjinaliyle yayınladı. Manga ayrıca manganın 22. ila 25. derlenmiş ciltleriyle birlikte gönderilen dört orijinal anime DVD'sine (OAD) ilham verdi. Resmi bir hayran kitabı olan "cilt 25.5", Aralık 2016'da gönderildi. Hayran kitabı, orijinal bir anime ve 32 sayfalık bir sonsöz manga içeren bir DVD'yi bir araya getirdi.

kaynak: Hana to Yume 22.sayısı ve websitesi
I’m not afraid of death. I’m an old physicist. I’m afraid of time.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları