New Game! Mangakası Shōtarō Tokunō, Yeni Mangasını Başlattı!
Idol×Idol Hikayesi! eski bir idol ile şu anda aktif olan bir idol arasındaki buluşmaya odaklanıyor.

   Manga yaratıcısı Shōtarō Tokunō, Perşembe günü Houbunsha'nın Comic Fuz manga uygulamasında ve web sitesinde Idol×Idol Story! adlı yeni bir manga başlattı. Manganın hikayesi, yeteneği olmadığını düşündüğünden dolayı hayalinden vazgeçen 22 yaşındaki; eski bir idol olan Mimi Nagisa'ya odaklanıyor. Artık üniversite eğitimini yarı zamanlı bir işle dengeliyor. Son zamanlarda ilgi duyduğu idol Ibuki Nanakusa ile bir fotoğraf buluşmasına katıldığında ikisinin de hayatı değişmeye başlar.

   Tokunō kısa süre önce New Game! işyeri mangasını Ağustos 2021'de sonlandırdı. Tokunō mangayı 2013 yılında Houbunsha'nın Manga Time Kirara Charat dergisinde yayınladı. Manganın 13. ve son derlenmiş kitabı Eylül 2021'de sevk edildi. Seven Seas 7 Haziran'da manganın lisansını aldı ve 13. cildi yayınladı. 

   Manga bir televizyon animesine ilham verdi. İlk anime sezonu Temmuz 2016'da yayınlandı ve Crunchyroll, Japonya'da yayınlanırken sezonu İngilizce altyazılı olarak yayınladı. Crunchyroll, Japonya'da yayınlanan ikinci sezonu İngilizce altyazılı olarak da yayınladı.

   Funimation, New Game!'in ilk sezonunun İngilizce dublajını Temmuz 2017'de başlattı. Şirket, animenin Temmuz 2017'de Japonya'da gösterime girmesinden birkaç hafta sonra ikinci sezonun İngilizce simuldubunu yayınladı. Şirket artık animeyi yayınlamıyor. Crunchyroll, her iki sezonun da İngilizce dublajlarını yayınlıyor.

   SimulDub; orijinal Japonca yayınla aynı gün içinde yaratılan ve bazen izlenebilen İngilizce dublajlı animedir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları