Sakamoto Days Mangası Novel Oluyor!
Novel orijinal bir hikayeye sahip olacak.

Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump dergisinin bu yılki 46. sayısı, Yuuto Suzuki'nin Sakamoto Days mangasının 2023 Bahar'ında roman uyarlaması alacağını açıkladı. Roman özel bir hikayeye sahip olacak. 

Suzuki mangayı Kasım 2020'de Weekly Shonen Jump'ta başlatmıştı. Aralık 2019'da da Jump Giga'da "Sakamoto" başlıklı one-shot yayınlanmıştı. Ve Shueisha, 4 Kasım'da 9. cildi yayınlayacak.

Manganın şu anda dolaşımda 2 milyon kopyası bulunmakta. Ayrıca manganın ikinci yıldönümünü anmak için 30 Kasım'a kadar karakter popülerliği anketi gerçekleştirilecek. Diğer ikinci yıl dönümü projeleri arasında Jump Giga'nın 27 Ekim sonbahar sayısında yer alan özel bir poster ve LINE pulları da yer alıyor.

Manganın Konusu:

Sakamoto Taro tüm zamanların en iyi kiralık katilidir. Ondan daha yeteneklisi, daha hızlısı yoktur. Bir gün beklenmedik bir şekilde aşık olur. Beş yıl içinde aşık olduğu kadınla evlenmiş ve baba olmuştur. Ve artık bir dombilidir :D. 

Kiralık katilken çaylağı olan eski kiralık katil Shin (Kendisi belli bir metre içinde insanların iç seslerini duyabilir.) ve ünlü bir Çin mafyası müstakbel patroniçesi olan Xiaotang Lu (Sarhoşken muhteşem bir dövüşçüdür.) ile birlikte aile marketlerini işletip huzurlu bir yaşam sürmeyi amaçlar. Ancak birileri onun kellesinin peşindedir. Sakamato Taro, Sakamoto Aile Kuralları'ndan birisi olan "öldürmemek" kuralını ihlal etmeden ailesini koruyabilecek midir?

Kaynak: ANN

Animesever bir genç.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları