Fullmetal Alchemist Mobil Oyunu Bugün Çıktı
Oyun iOS ve Android cihazlar için mevcut durumda.

Square Enix, yaptığı canlı yayında Fullmetal Alchemist Mobile oyununun 4 Ağustos'ta iOS ve Android cihazlar için çıkacağını duyurmuştu.

Oyun içi satın alımlara yer veren oyun, ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyun, Hiromu Arakawa'nın Fullmetal Alchemist serisinin hikayesini, tam seslendirme ile birlikte 3DCG (Üç Boyutlu Bilgisayar Grafikleri) ve yeni animasyonlar içeren sahnelerle anlatıyor.

Nana Mizuki, oyunun tema şarkısı "Spiral"i seslendiriyor.

Arakawa'nın Fullmetal Alchemist'inin 20. yıl dönümü 12 Temmuz 2021 tarihindeydi.

Arakawa en çok Fullmetal Alchemist ve Silver Spoon mangalarıyla tanınır. Fullmetal Alchemist, 2001'den 2010'a kadar Aylık Shonen Gangan'da yayımlandı. Viz Media, Kuzey Amerika'da seri ile birlikte ilgili romanları ve sanat kitaplarını da yayımladı. Manga, 2003 ve 2009 yıllarında olmak üzere iki defa animeye uyarlandı. Bunların yanısıra dört OVA'ya, iki anime filmine ve bir live-action filmine ilham kaynağı oldu. Geçtiğimiz günlerde serinin 20. yıl dönümü şerefine iki live-action devam filmi vizyona girdi. "Hagane no Renkinjutsushi: Kanketsu-hen - Fukushūsha Scar" 20 Mayıs'ta, "Hagane no Renkinjutsushi: Kanketsu-hen - Saigo no Rensei" ise 24 Haziran'da vizyona girdi. 2003'te yayımlanan Fullmetal Alchemist animesi gibi, 2009'da yayımlanan Fullmetal Alchemist: Brotherhood animesi de Hiromu Arakawa'nın orijinal mangasına dayanmaktadır. Ancak ikinci anime, orijinal manganın hikayesine ve sonuna daha fazla hakimdir.

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

1 comment

GoodDalek
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

Oyun şimdilik Japonya'da mevcut sadece :(

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları