Sakura Neden Sevilmez?
Efsaneler efsanesi Naruto'da daha ilk bölümden belalar okuduğumuz, Naruto'nun ilk aşkı, Sasuke'nin yapışkanı Sakura Haruno neden sevilmez?

Sakura = Sinir bozucu pembe kafa

Sakura = Sinir bozucu pembe kafa

Sakura Neden Sevilmez?

Sakura, akafeminin başından beri "Ahh, Sasuke-kun ne havalı, Naruto da çok güçlü. Ben işe yaramazın tekiyim..." triplerine giren sinir bozucu bir kız olarak karşımıza çıktı. Kendini güzel sanan, kız kavgalarının başı olduğunu bütün bunlar yüzünden gereksiz bir karakter olduğuna kesinlik vermiştik ki, bu hatun yavaş yavaş ninjaya benzemeye başladı.

Naruto "Sakura-chan!" diye diye ilk sezonu bitirmiş olsa da Sakura ondan geri durmadı. Sürekli "Sasuke-kuuuuuunnn!" diye bizim egoist prensimizi araması onu daha sinir bozucu bir kız yaptı.

Bu üçlüyü hatırlamak için bu AMV'yi izleyin...

Shipudden'de değişti mi?

Bence 2. sezonda daha da sinir bozucu oldu. 200 küsür bir bölümde Naruto'nun hisleriyle oynadı. Sonrasında Naruto ona "Kendine yalan söyleme." gibi bir şey demişti. Kısaca Sakura o sahneden sonra fanlarının bile nefretini üzerine çekti. Bakın o, bu sahne...

Sakura Shipudden'in son 50 bölümü aşk acısı çektiğini izleyicilere kanıtlayarak göze girmeye çalışsa da genel itibariyle Sakura sürekli nefret edildi. SasuSaku'dan nefret eden pek yok ama Sukara'dan yapımcıları bile nefret ediyor.

Peki... Şimdi soruyorum size, Naruto izlemeyen biri bu AMV'yi izlese Sakura'ya sempati duymaz mı?

Siz ne düşünüyorsunuz?

Sakura Haruno'yı zamanında baya sövdük. Ancak şu anda egoist prens Sasuke ile evli ve Sasuke'nin kişiliğinin aynısı Yamada'nın biricik (!) annesidir.

Hoşça kalın!

Hoşça kalın!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları