Sevgi Dolu AMVler
14 Şubat'ta izlemelik aşk fışkıran AMV ve MEP'ler.

Sevgililer günü ister yalnız olun, ister sevdiğinizle birlikte olun. Zamanınızı geçirmek için izleyebileceğiniz 5 sevgi dolu AMV ve MEP. İyi seyirler. 

Sevgililer gününüz kutlu olsun♡( ◡‿◡ )

Perfect(Mükemmel)

Karşınızda Hidden Love Studio'dan bir MEP. Çeşitli animeler, sevimli efektler, kalbinize ulaşacak bir şarkı. Her saniyesine editörlerin AMV'lere olan aşkı, karakterlerin hisleriyle birleşiyor ve karşınızda adı gibi mükemmel bir MEP. Rahatlayıp kendinizi müziği melodisine bırakın ve görüntüler akıp geçecek.

Blue Spring(Mavi Bahar)

Normal bir lise aşkı, normal bir aşk şarkısının birleşimi. Sadece sıradan bir aşk hikayesinden fazlasını sunan Ao Haru Ride animesinin bu AMV'si size ana karakterlerin anılarını ve etkileşimlerini neşeli bir şekilde sunuyor.

You're Too Cute(Fazla Şirinsin)

Hiyokoi mangasının AMV'si. Basit ama ikilinin birbirine olan duygularının çok net bir şekilde belli olduğu görülüyor. Manganın siyah beyaz resimleri ve neşeli bir şarkı. En saf ve şirin haliyle rengarenk aşk.

Enchanted(Büyülenmiş)

Klasik ama etkileyici bir aşk hikayesi. Bu şirin çiftin nasıl birlikte utangaçlıklar ve yanlış anlamalara rağmen bir araya gelmesini anlatan animeden en dokunaklı ve tatlı sahnelerin müzik eşliğinde gözünüzden geçeceği bu AMV tarafından büyüleneceksiniz.

Feel the Flame(Ateşi Hisset)

Listeyi sonlandırmak için biraz olağan dışı bir shoujo Ore Monogatari'nin AMV'si. Biraz olağan dışı bir aşk şarkısının yardımı ile bu tuhaf ikilinin eşsiz dinamiğini eğlenceli bir şekilde önümüze getiriyor.

BONUS. love has no gender.(Aşkın Cinsiyeti Yok)

Bu kadar normal çiftten sonra sıra yaoi'de. Yine bir manga AMV'si. Tek ciltlik Konbini-kun mangasını alıp 1 dakikaya olabilecek en uyumlu müziklerden biriyle birleştilmesi sonucu oluşan bu dramatik AMV kalbinizi ısıtacak.

BONUS. The Opposite of Hate(Nefretin Zıttı)

Yaoi'ye değinmişken yuri'ye bakmadan olmaz. Son olarak Kobayashi-san ve Tohru'nu saf, sevimli, nazik ve görenlerin yüzünü güldüren bu ikilinin aşkı ile bitiyoruz. Animeden kesitler ve onlara iltifat edecek tatlı bir şarkı.

Disqus adım "serinuma(doppuri)", yorumlarda o adla görebilirsiniz。(^ ω ^)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://bakim.turkanime.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları